Młodziczki Victorii SP2 trzecie w Gościnie

W Gościnie rozegrany został II Turniej Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Młodziczek (grupa koszalińska). Najlepszą okazała się drużyna z Wałcza UKS Orzeł 2010 Wałcz. Piłkarki Victorii S.P. 2 Sianów tym razem zajęły trzecie miejsce, a wyprzedziła je jeszcze ekipa UKS Grabowa SP Lejkowo. W zawodach wystartowało 5 zespołów. Nie dojechał drugi zespół z Wałcza.

W zespołach Victorii S.P.2 zagrały: Adrianna Banasiak, Karolina Czerenkiewicz, Inga Gębura, Natalia Jarmakowicz, Klaudia Kalarus, Nikola Polek, Aleksandra Gąsiorek, Oliwia Woch, Oliwia Salwerowicz, Izabela Zapołoch, Małgorzata Pietras, Małgorzata Hainsz, Hanna Dybciak i Aleksandra Pawczyńska. Królową strzelczyń została Wiktoria Kaszyńska. Organizatorzy turnieju zapewnili trzem pierwszym zespołom puchary i medale a wszystkim uczestnikom zafundowali ciepły posiłek. Głównym organizatorem zawodów był Dariusz Bajko.