Piłkarki Medyka przeciwko sobie

Dwie piłkarki Medyka Konin - Rumunka Maria Ficzay i Serbka Nikoleta Nikolić zagrały w ubiegłym tygodniu przeciwko sobie w towarzyskim dwumeczu swoich reprezentacji narodowych. Spotkanie pomiędzy Rumunią a Serbią zakończyło się wygraną piłkarek z Serbi, które wygrał w pierwszym meczu 1:0, a w rewanżu zremisowały 1:1. 24-letnia Obrończyni Maria Ficzay w obu spotkaniach rozegrała pełne 90-minut i w każdym ze spotkań została ukarana żółtą kartką. Dodatkowo w drugim meczu po faulu na niej podyktowany został rzut karny dla Rumunii, który został wykorzystany w 86. minucie. Z kolei 23-letnia pomocniczka Nikoleta Nikolić zagrała tylko w drugim meczu - rozegrała pełne 90 minut. Obie pilkarki w Medyku Konin grają od wiosny.