Uniwersjada, Korea Południowa, 04.07.2015
Polska - Brazylia 0:3 (0:1)
De Jesus Camargo 20, Moretti 75, Paulino Cardozo 80

Polska: Pawlowski - Sikora, Szewczuk, Guściora, Dudek (67 Dereń), Koch, Sobkowicz (87 Krupicz), Balcerzak, Nicinski, Kurek (78 Szynal), Kaletka (58 Zapała)

Polskie piłkarki nożne nie zagrają w ćwierćfinałach turnieju uniwersjadowego. W drugim meczu grupowym uległy reprezentacji Brazylii 0:3. Wynik spotkania nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Nasze zawodniczki miały sporo sytuacji do strzelenie gola. W pierwszej połowie z czterech sytuacji nie udało się wykorzystać ani jednej a Brazylijki oddały tylko jeden celny strzał na Polską bramkę, niestety zdobywając gola po nieporozumieniu pomiędzy linią obrony a broniąca w dzisiejszym spotkaniu Angelicą Pawłowski. Polki w pierwszej połowie grały agresywnie o czym świadczy statystyka fauli (9-1 dla Polski). Po przerwie obraz spotkania nie uległ zmianie i pomimo wielu sytuacji w tym kilku aktywnie grającej w tym spotkaniu Agaty Sobkowicz nie udało się umieścić piłki w bramce. Strzelały za to Brazylijki i to skutecznie. Z czterech celnych strzałów w meczu trzy zamieniły na bramki. Porażka oznacza grę o miejsca 9-15. Teraz przed zawodniczkami 4 dni przerwy na regenerację sił.