Jeden celny strzał wystarczył aby wygrać z Portugalią. W dwumeczu mamy remis.

21.01.2016 r., mecz towarzyski
Portugalia - Polska 0:1
Kaletka 69

Polska: Antończyk - Sikora, Guściora, Siwińska, Chudzik, Pakulska, Niciński (73 Grabowska), Balcerzak, Daleszczyk (90 Kamczyk), Wiankowska, Chojnowski (65 Kaletka)

Reprezentacja Polski wygrała rewanżowy mecz towarzyski z Portugalią 1:0. Dwa dni wcześniej Polki przegrały 0:1, więc dwumecz kończą remisem.

Jedyna bramka padła w 69. minucie. Po asyście Katarzyny Daleszczyk na listę strzelczyń wpisała się Nikol Kaletka. Był to tego dnia jedyny celny strzał oddany przez podopieczne selekcjonera Wojciecha Basiuka. Strzałów niecelnych Polski zespół oddał zaś pięć i wszystkie były w drugiej połowie.

» Statystyki meczu

Następny mecz biało-czerwone rozegrają 14 lutego w Niecieczy kiedy to również w towarzyskim meczu zagrają z Islandią.