Trzy złota Pragi Warszawa

Całkowita dominacja Pragi Warszawa w Halowych Mistrzostwach Mazowsza.

W ostatni weekend rozegrany został ostatni turniej finałowy Halowych Mistrzostw Mazowsza. Wszystkie trzy styczniowe turnieje okazały się być bardzo szczęśliwe dla piłkarek MUKS Praga Warszawa. Stołeczny klub wygrał Mistrzostwa Mazowsza w kategoriach wiekowych U13, U16 i open. Rok temu Prażanki wywalczyły dwa złota, w tym roku były bezkonkurencyjnie we wszystkich kategoriach wiekowych.

Praga Warszawa wraz z Sportowa Czwórka Radom, GOSiRki Piaseczno i Mazovia Grodzisk Mazowiecki zgłosiła się do udziału we wszystkich trzech turniejach. Prażanki oprócz zdobycia trzech mistrzostw, dodatkowo zdobyły także srebrny medal Juniorek Młodszych. Stołeczny klub jak jedyny z Mazowsza wystawił także po dwie drużyny w każdym z turniejów. Łącznie w wszystkich turniejach rozgrywanych w ramach Halowych Mistrzostw Mazowsza wystąpiło 14 klubów.

Mistrzostwa rozgrywane były w Piastovie (U13), Radomiu (U16) i w Piasecznie (open).