Sparta Praga – Medyk POLOmarket Konin 1:1

Szymańska - Grad, Slavcheva, Ficzay, Chudzik, Balcerzak, Daleszczyk, Sikora, Pakulska, Dudek, Tarczyńska

II tercja:
Szymańska - Karachun, Nikolić, Ficzay, Chudzik, Balcerzak, Linnik, Sikora, Gawrońska, Kostova, Tarczyńska

III tercja:
Szymańska - Grad, Karachun, Ficzay, Nikolić, Daleszczyk, Pakulska, Linnik, Kostova, Dudek, Gawrońska

W rozegranym w sobotę meczu towarzyskim mistrz Polski, Medyk POLOmarket Konin zremisował ze Spartą Praga 1:1. Gola dla Medyczek zdobyła Aleksandra Sikora w 19 minucie. W spotkaniu, które rozegrano w centrum sportowym Sportovní areál Satalic w Pradze, po raz kolejny miały okazję zaprezentować się Białorusinki Anastasia Linnik i Valeria Karachun. Testowano także pomocniczkę z Bułgarii - Lilyanę Kostovą. Grano 3x30 minut. To był już trzeci sparing Medyka w zimowym okresie przygotowawczym. W poprzednich koninianki wygrały z UKS SMS Łódź 8:2 i z KKP Bydgoszcz 3:2. Następnym rywalem Medyka będzie AZS PWSZ Wałbrzych.