Po półfinałach AMP w Warszawie

Od piątku do niedzieli rozgrywany był w Warszawie turniej półfinałowy Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu. O prawo gry w turnieju finałowym, który w dniach 18-21 lutego odbędzie się w Poznaniu rywalizowało 17 drużyn. Awans wywalczyło siedem z nich. Turniej wygrał jeden z faworytów - Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, który w finale pokonał inną poznańską uczelnie - AWF. Na podium znalazł się także AWF Warszawa. Ponadto, awans do turnieju finałowego zapewniły sobie również AWFiS Gdańsk, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Warszawski i pewny udziału w finałach jest także Uniwersytet Łódzki. Niespodzianką było odległe 9. miejsce Uniwersytetu Szczecińskiego - wciąż jeszcze aktualnego wicemistrza Polski w futsalu kobiet z zeszłego roku. Drugi z półfinałów w terminie 4-7 lutego odbędzie się w Katowicach i Mysłowicach.

Łącznie w turnieju finałowym AMP wystąpi 16 zespołów.