Wracają kadry wojewódzkie
Zaraz rozpocznie się wiosenna część rywalizacji kadr wojewódzkich. Juniorki grają o Olimpiadę. Trampkarki o finał.
Po pięciomiesięcznej przerwie zimowej rozpoczyna się wiosenna część
sezonu w rozgrywkach pomiędzy reprezentacjami Wojewódzkich Związków
Piłki Nożnej. Jesienią każdy z zespołów rozegrał w grupach po trzy
mecze. Wiosna będzie czasem meczów rewanżowych i szansą na awans do
dalszego etapu rozgrywek.
O mistrzostwo Polski w kategoriach
wiekowych U14 i U16 rywalizują reprezentacje wszystkich szesnastu
Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.
Mecze kadr U14 i U16 rozgrywane są
"wspólnie" czyli w jednych terminach i z tymi samymi przeciwnikami, lecz
w odmiennej kategorii wiekowej i mecz po meczu.
W przypadku U16 z
każdej grupy dwa najlepsze zespoły zakwalifikują się do Ogólnopolskiej
Olimpiady Młodzieży. Natomiast w U14 po wiosennych kolejkach po dwa
najlepsze zespoły z każdej grupy utworzą dwie czterozespołowe grupy
półfinałowe, z których tylko mistrzowie zakwalifikują się do meczu
finałowego o Mistrzostwo Polski Trampkarek.
wiosenne terminy
IV kolejka - 19/20 marca
V kolejka - 25 kwietnia
VI kolejka - 1 maja
Grupa I
1 | Pomorski ZPN | 3 | 9 | 12-3 |
2 | Kujawsko-Pomorski ZPN | 3 | 6 | 6-4 |
3 | Podlaski ZPN | 3 | 3 | 8-7 |
4 | Warmińsko-Mazurski ZPN | 3 | 0 | 2-14 |
Podlaski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 5:1
Pomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 3:0
II runda
Warmińsko-Mazurski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 0:4
Podlaski ZPN – Pomorski ZPN 2:4
III runda
Pomorski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 5:1
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2:1
IV runda
Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN
Kujawsko-Pomorski ZPN - Pomorski ZPN
V runda
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN
VI runda
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN
Grupa II
1 | Lubelski ZPN | 3 | 9 | 19-2 |
2 | Łódzki ZPN | 3 | 6 | 13-3 |
3 | Mazowiecki ZPN | 3 | 3 | 3-2 |
4 | Świętokrzyski ZPN | 3 | 0 | 0-18 |
Łódzki ZPN – Lubelski ZPN 1:2
Mazowiecki ZPN – Świętokrzyski ZPN 3:0
II runda
Lubelski ZPN – Świętokrzyski ZPN 15:0
Łódzki ZPN – Mazowiecki ZPN 2:0
III runda
Mazowiecki ZPN – Lubelski ZPN 1:2
Świętokrzyski ZPN – Łódzki ZPN 1:10
IV runda
Lubelski ZPN - Łódzki ZPN
Świętokrzyski ZPN - Mazowiecki ZPN
V runda
Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN
Mazowiecki ZPN - Łódzki ZPN
VI runda
Lubelski ZPN - Mazowiecki ZPN
Łódzki ZPN - Świętokrzyski ZPN
Grupa III
1 | Śląski ZPN | 3 | 9 | 11-3 |
2 | Małopolski ZPN | 3 | 6 | 17-6 |
3 | Podkarpacki ZPN | 3 | 3 | 4-7 |
4 | Opolski ZPN | 3 | 0 | 1-17 |
Podkarpacki ZPN – Opolski ZPN 2:0
Małopolski ZPN – Śląski ZPN 2:4
II runda
Opolski ZPN – Śląski ZPN 1:3
Podkarpacki ZPN – Małopolski ZPN 2:3
III runda
Małopolski ZPN – Opolski ZPN 12:0
Śląski ZPN – Podkarpacki ZPN 4:0
IV runda
Opolski ZPN - Podkarpacki ZPN
Śląski ZPN - Małopolski ZPN
V runda
Śląski ZPN - Opolski ZPN
Małopolski - Podkarpacki ZPN
VI runda
Podkarpacki ZPN - Śląski ZPN
Opolski ZPN - Małopolski ZPN
Grupa IV
1 | Wielkopolski ZPN | 3 | 6 | 11-1 |
2 | Dolnośląski ZPN | 3 | 6 | 8-5 |
3 | Lubuski ZPN | 3 | 6 | 6-5 |
4 | Zachodniopomorski ZPN | 3 | 0 | 1-15 |
Dolnośląski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 4:0
Wielkopolski ZPN – Lubuski ZPN 0:1
II runda
Zachodniopomorski ZPN – Lubuski ZPN 1:4
Dolnośląski ZPN – Wielkopolski ZPN 0:4
III runda
Wielkopolski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 7:0
Lubuski ZPN – Dolnośląski ZPN 1:4
IV runda
Zachodniopomorski ZPN - Dolnośląski ZPN
Lubuski ZPN - Wielkopolski ZPN
V runda
Lubuski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
Wielkopolski ZPN - Dolnośląski ZPN
VI runda
Zachodniopomorski ZPN - Wielkopolski ZPN
Dolnośląski ZPN - Lubuski ZPN
TRAMPKARKI U14
1 | Warmińsko-Mazurski ZPN | 3 | 7 | 11-3 |
2 | Pomorski ZPN | 3 | 6 | 13-3 |
3 | Podlaski ZPN | 3 | 4 | 3-4 |
4 | Kujawsko-Pomorski ZPN | 3 | 0 | 0-17 |
Podlaski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 1:1
Pomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 8:0
II runda
Warmińsko-Mazurski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 7:0
Podlaski ZPN – Pomorski ZPN 0:3
III runda
Pomorski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 2:3
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0:2
IV runda
Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN
Kujawsko-Pomorski ZPN - Pomorski ZPN
V runda
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN
VI runda
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN
Grupa II
1 | Mazowiecki ZPN | 3 | 9 | 15-6 |
2 | Lubelski ZPN | 3 | 6 | 10-8 |
3 | Łódzki ZPN | 3 | 3 | 9-9 |
4 | Świętokrzyski ZPN | 3 | 0 | 0-11 |
Łódzki ZPN – Lubelski ZPN 3:4
Mazowiecki ZPN – Świętokrzyski ZPN 5:0
II runda
Lubelski ZPN – Świętokrzyski ZPN 2:0
Łódzki ZPN – Mazowiecki ZPN 2:5
III runda
Mazowiecki ZPN – Lubelski ZPN 5:4
Świętokrzyski ZPN – Łódzki ZPN 0:4
IV runda
Lubelski ZPN - Łódzki ZPN
Świętokrzyski ZPN - Mazowiecki ZPN
V runda
Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN
Mazowiecki ZPN - Łódzki ZPN
VI runda
Lubelski ZPN - Mazowiecki ZPN
Łódzki ZPN - Świętokrzyski ZPN
Grupa III
1 | Małopolski ZPN | 3 | 9 | 20-0 |
2 | Śląski ZPN | 3 | 6 | 15-2 |
3 | Opolski ZPN | 3 | 1 | 1-29 |
4 | Podkarpacki ZPN | 3 | 1 | 1-6 |
Podkarpacki ZPN – Opolski ZPN 1:1
Małopolski ZPN – Śląski ZPN 2:0
II runda
Opolski ZPN – Śląski ZPN 0:12
Podkarpacki ZPN – Małopolski ZPN 0:2
III runda
Małopolski ZPN – Opolski ZPN 16:0
Śląski ZPN – Podkarpacki ZPN 3:0
IV runda
Opolski ZPN - Podkarpacki ZPN
Śląski ZPN ZPN - Małopolski ZPN
V runda
Śląski ZPN - Opolski ZPN
Małopolski - Podkarpacki ZPN
VI runda
Podkarpacki ZPN - Śląski ZPN
Opolski ZPN - Małopolski ZPN
Grupa IV
1 | Wielkopolski ZPN | 3 | 9 | 11-2 |
2 | Dolnośląski ZPN | 3 | 6 | 9-5 |
3 | Zachodniopomorski ZPN | 3 | 3 | 16-11 |
4 | Lubuski ZPN | 3 | 0 | 2-20 |
Dolnośląski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 5:3
Wielkopolski ZPN – Lubuski ZPN 5:0
II runda
Zachodniopomorski ZPN – Lubuski ZPN 12:2
Dolnośląski ZPN – Wielkopolski ZPN 1:2
III runda
Wielkopolski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 4:1
Lubuski ZPN – Dolnośląski ZPN 0:3
IV runda
Zachodniopomorski ZPN - Dolnośląski ZPN
Lubuski ZPN - Wielkopolski ZPN
V runda
Lubuski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
Wielkopolski ZPN - Dolnośląski ZPN
VI runda
Zachodniopomorski ZPN - Wielkopolski ZPN
Dolnośląski ZPN - Lubuski ZPN