Jedenaście bramek Marcusa w Sianowie (foto)

Marcus Gdynia czwarty raz w tym sezonie wygrał dwucyfrówką. Pokonał zdziesiątkowaną kontuzjami Victorię Sianów.

III liga kobiet, gr. wielkopolska, 21.11.2020 r.
Victoria SP2 Sianów - Marcus Gdynia 0:11
Bużan x3, Krampka x3, Domżalska, Potrykus, Kamińska, Kowalska, Kozhevnikova

Victoria: Kaszewska - Studzińska, Olszak, Robakowska, Kawałek (40 Grub-Malinokwska), Żywandowska, Petrus, Majerczak, Rawłuszewicz, Pencherkiewicz, Fil

Marcus: Szulc - Kozłowska (70 Maślanka), Krupienko, Kamecka (60 Salamon), Plichta, Bużan, Kowalska (70 Malinowska), Kamińska (60 Krampa), Kozhevnikova (70 Marszałek), Potrykus, Domżalska

W zaległym meczu makroregionalnej III ligi kobiet z 1. kolejki liderujący w grupie wielkopolskiej Marcus Gdynia pokonał na wyjeździe Victorię Sianów aż 11:0. Dla gospodyń była to najwyższa porażka w tym sezonie, a dla liderującego w lidze Marcus czwarte zwycięstwo w którym pokonał swoje rywali dwucyfrową różnicą bramkową. Victoria od początku drugiej połowy grała w przez kontuzję i brak zmienniczek w dziesiątkę, od 52. minuty w dziewiątkę, a przez ostatnie półgodziny meczu musiała sobie radzić zaledwie w 8-osbowym składzie.