Diamonds Academy mistrzem Polski U13

Złoto mistrzostw młodziczek dla Akademii Piłkarskiej Diamonds Academy. Medale dla Wisły Brzeźnica i Tęczy Bydgoszcz.

W pierwszych dniach czerwca na boiskach w Środzie Wielkopolskie odbył się turniej finałowy klubowych Mistrzostw Polski Młodziczek. Do rywalizacji o medale w kategorii wiekowej U13 przystąpiło osiem najlepszych zespołów wyłonionych we wcześniejszych turniejach eliminacyjnych.

Mistrzem Polski U13 został Klub Sportowy Akademia Piłkarska Diamonds Academy, który w finale pokonał w rzutach karnych w stosunku 4:2 Akademię Kobiecego Futbolu Wisła Brzeźnica. W regulaminowym czasie gry nie padły bramki. Brązowy medal wywalczył Uczniowski Klub Sportowy Tęcza Bydgoszcz.

MVP turniej została wybrana Nikola Madejczyk z Wisły. Najlepszą bramkarką została okrzyknięta Zofia Kwiatkowska z Diamonds Academy, a najwięcej bramek w turnieju strzeliła Emilia Kościelniak z FSA Kraków.