Jesień w I lidze uzupełniona remisem (foto)

Na tydzień przed startem wiosny w I lidze odbył się zaległy mecz z jesieni w którym Radom bezbramkowo zremisował z Polonią.

I liga kobiet, 24.02.2024 r.
HydroTruck Radom - Polonia Środa Wielkopolska 0:0

Sędzia: Aleksandra Aniśko (Dolnośląski ZPN)

Czwórka: Ptaszek - Rosińska, Bagińska, Tracz, Sobczak, Bida (78 Olesińska), Majewska, Tkaczyk, Oleksiak (78 Soboń), Pohribniak, Orłowska.

Polonia: Parecka – Falkowska, Hyża, Ratajczak, Nowak, Dobroń (78 Grzesik), Drożak, Ciesiółka, Nowicka (59 Mikołajczak), Pakulska, Wielińska

Do trzech razy sztuka. Jesienią spotkanie drużyn Polonii Środa Wielkopolska z HydroTruckiem Radom dwukrotnie nie doszło do skutku ze względu na złe warunki atmosferyczne panujące wówczas w listopadzie. Mecz udało się rozegrać na tydzień przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. Zaległe spotkanie w którym zamieniono wyjątkowo gospodarza z gościem bramek jednak nie przyniosło.

Bezbramkowy remis, który padł można uznać za wynik sprawiedliwy. W całym meczu było niewiele sytuacji bramkowych. Z jednego punktu cieszyć może się Polonia Środa Wielkopolska, która dzięki dopisaniu do swojego konta jednego oczka awansowała z trzeciego na drugie miejsce w tabeli I ligi, a pamiętamy, że drugie miejsce również daje awans do Ekstraligi. O awansach to w sumie jeszcze za wcześnie, aby mówić, bo przed nami drugie tyle sezonu co dopiero rozegrano...

Za tydzień w weekend 2/3 marca rozpocznie się runda wiosenna w rozgrywkach I ligi kobiet. HydroTruck Radom w drugim wiosennym meczu, lecz pierwszym meczu rozgrywanym w ramach rundy rewanżowej zmierzy się u siebie z Bielawianką Bielawa. Z kolei Polonia Środa Wielkopolska znów uda się na Mazowsze - zagra na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki.

Galeria