II liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 26.08.2017
Lipno Stęszew
Polonia Środa Wlkp.
26.08.2017  
Kotwica Kołobrzeg
Kotwica Kórnik
26.08.2017  
Gwiazda Kania Toruń
GSS Grodzisk Wlkp
26.08.2017  
Olimpia II Szczecin
Stilon Gorzów Wielkopolski
26.08.2017  
Lubuszanin Drezdenko
UKS Orzeł 2010 Wałcz
26.08.2017  
Biało-Zielone Gdańsk
KKP Chełmża
26.08.2017  
2. kolejka 02.09.2017
GSS Grodzisk Wlkp
Lipno Stęszew
31.08.2017  
Kotwica Kołobrzeg
Lubuszanin Drezdenko
02.09.2017  
Polonia Środa Wlkp.
Biało-Zielone Gdańsk
02.09.2017  
KKP Chełmża
Olimpia II Szczecin
02.09.2017  
Kotwica Kórnik
Stilon Gorzów Wielkopolski
02.09.2017  
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Gwiazda Kania Toruń
03.09.2017  
3. kolejka 10.09.2017
Olimpia II Szczecin
Polonia Środa Wlkp.
09.09.2017  
Gwiazda Kania Toruń
Kotwica Kołobrzeg
10.09.2017  
Lubuszanin Drezdenko
Kotwica Kórnik
10.09.2017  
Lipno Stęszew
UKS Orzeł 2010 Wałcz
10.09.2017  
Biało-Zielone Gdańsk
GSS Grodzisk Wlkp
10.09.2017  
Stilon Gorzów Wielkopolski
KKP Chełmża
12.11.2017  
4. kolejka 17.09.2017
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Biało-Zielone Gdańsk
16.09.2017  
Polonia Środa Wlkp.
Stilon Gorzów Wielkopolski
17.09.2017  
Kotwica Kołobrzeg
Lipno Stęszew
17.09.2017  
Kotwica Kórnik
KKP Chełmża
17.09.2017  
GSS Grodzisk Wlkp
Olimpia II Szczecin
17.09.2017  
Lubuszanin Drezdenko
Gwiazda Kania Toruń
17.09.2017  
5. kolejka 23.09.2017
Lipno Stęszew
Lubuszanin Drezdenko
23.09.2017  
Olimpia II Szczecin
UKS Orzeł 2010 Wałcz
23.09.2017  
Stilon Gorzów Wielkopolski
GSS Grodzisk Wlkp
23.09.2017  
Gwiazda Kania Toruń
Kotwica Kórnik
23.09.2017  
Biało-Zielone Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg
23.09.2017  
KKP Chełmża
Polonia Środa Wlkp.
19.11.2017  
6. kolejka 30.09.2017
Kotwica Kołobrzeg
Olimpia II Szczecin
30.09.2017  
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Stilon Gorzów Wielkopolski
30.09.2017  
Gwiazda Kania Toruń
Lipno Stęszew
30.09.2017  
Lubuszanin Drezdenko
Biało-Zielone Gdańsk
30.09.2017  
GSS Grodzisk Wlkp
KKP Chełmża
30.09.2017  
Kotwica Kórnik
Polonia Środa Wlkp.
31.03.2018  
7. kolejka 07.10.2017
Lipno Stęszew
Kotwica Kórnik
07.10.2017  
Polonia Środa Wlkp.
GSS Grodzisk Wlkp
07.10.2017  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kotwica Kołobrzeg
07.10.2017  
Olimpia II Szczecin
Lubuszanin Drezdenko
07.10.2017  
KKP Chełmża
UKS Orzeł 2010 Wałcz
07.10.2017  
Biało-Zielone Gdańsk
Gwiazda Kania Toruń
08.10.2017  
8. kolejka 14.10.2017
Kotwica Kołobrzeg
KKP Chełmża
14.10.2017  
Lipno Stęszew
Biało-Zielone Gdańsk
14.10.2017  
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Polonia Środa Wlkp.
14.10.2017  
Gwiazda Kania Toruń
Olimpia II Szczecin
14.10.2017  
Lubuszanin Drezdenko
Stilon Gorzów Wielkopolski
14.10.2017  
Kotwica Kórnik
GSS Grodzisk Wlkp
15.10.2017  
9. kolejka 22.10.2017
Polonia Środa Wlkp.
Kotwica Kołobrzeg
22.10.2017  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwiazda Kania Toruń
22.10.2017  
Olimpia II Szczecin
Lipno Stęszew
22.10.2017  
KKP Chełmża
Lubuszanin Drezdenko
22.10.2017  
Biało-Zielone Gdańsk
Kotwica Kórnik
22.10.2017  
GSS Grodzisk Wlkp
UKS Orzeł 2010 Wałcz
22.10.2017  
10. kolejka 28.10.2017
Kotwica Kołobrzeg
GSS Grodzisk Wlkp
28.10.2017  
Olimpia II Szczecin
Biało-Zielone Gdańsk
28.10.2017  
Lipno Stęszew
Stilon Gorzów Wielkopolski
28.10.2017  
Kotwica Kórnik
UKS Orzeł 2010 Wałcz
28.10.2017  
Gwiazda Kania Toruń
KKP Chełmża
28.10.2017  
Lubuszanin Drezdenko
Polonia Środa Wlkp.
28.10.2017  
11. kolejka 04.11.2017
Polonia Środa Wlkp.
Gwiazda Kania Toruń
04.11.2017  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Biało-Zielone Gdańsk
04.11.2017  
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Kotwica Kołobrzeg
04.11.2017  
Olimpia II Szczecin
Kotwica Kórnik
04.11.2017  
GSS Grodzisk Wlkp
Lubuszanin Drezdenko
04.11.2017  
KKP Chełmża
Lipno Stęszew
04.11.2017  
12. kolejka 07.04.2018
Polonia Środa Wlkp.
Lipno Stęszew
07.04.2018  
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Lubuszanin Drezdenko
07.04.2018  
KKP Chełmża
Biało-Zielone Gdańsk
07.04.2018  
Kotwica Kórnik
Kotwica Kołobrzeg
08.04.2018  
GSS Grodzisk Wlkp
Gwiazda Kania Toruń
08.04.2018  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Olimpia II Szczecin
08.04.2018  
13. kolejka 14.04.2018
Lipno Stęszew
GSS Grodzisk Wlkp
14.04.2018  
Lubuszanin Drezdenko
Kotwica Kołobrzeg
14.04.2018  
Biało-Zielone Gdańsk
Polonia Środa Wlkp.
14.04.2018  
Olimpia II Szczecin
KKP Chełmża
14.04.2018  
Gwiazda Kania Toruń
UKS Orzeł 2010 Wałcz
14.04.2018  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kotwica Kórnik
15.04.2018  
14. kolejka 21.04.2018
Polonia Środa Wlkp.
Olimpia II Szczecin
21.04.2018  
Kotwica Kołobrzeg
Gwiazda Kania Toruń
21.04.2018  
Kotwica Kórnik
Lubuszanin Drezdenko
21.04.2018  
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Lipno Stęszew
21.04.2018  
GSS Grodzisk Wlkp
Biało-Zielone Gdańsk
21.04.2018  
KKP Chełmża
Stilon Gorzów Wielkopolski
21.04.2018  
15. kolejka 28.04.2018
Lipno Stęszew
Kotwica Kołobrzeg
28.04.2018  
KKP Chełmża
Kotwica Kórnik
28.04.2018  
Olimpia II Szczecin
GSS Grodzisk Wlkp
28.04.2018  
Gwiazda Kania Toruń
Lubuszanin Drezdenko
28.04.2018  
Biało-Zielone Gdańsk
UKS Orzeł 2010 Wałcz
29.04.2018  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Środa Wlkp.
29.04.2018  
16. kolejka 05.05.2018
Lubuszanin Drezdenko
Lipno Stęszew
05.05.2018  
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Olimpia II Szczecin
05.05.2018  
GSS Grodzisk Wlkp
Stilon Gorzów Wielkopolski
05.05.2018  
Kotwica Kórnik
Gwiazda Kania Toruń
05.05.2018  
Kotwica Kołobrzeg
Biało-Zielone Gdańsk
05.05.2018  
Polonia Środa Wlkp.
KKP Chełmża
05.05.2018  
17. kolejka 12.05.2018
Olimpia II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
12.05.2018  
Stilon Gorzów Wielkopolski
UKS Orzeł 2010 Wałcz
12.05.2018  
Lipno Stęszew
Gwiazda Kania Toruń
12.05.2018  
Biało-Zielone Gdańsk
Lubuszanin Drezdenko
12.05.2018  
KKP Chełmża
GSS Grodzisk Wlkp
12.05.2018  
Polonia Środa Wlkp.
Kotwica Kórnik
12.05.2018  
18. kolejka 19.05.2018
UKS Orzeł 2010 Wałcz
KKP Chełmża
19.05.2018  
Kotwica Kórnik
Lipno Stęszew
20.05.2018  
GSS Grodzisk Wlkp
Polonia Środa Wlkp.
20.05.2018  
Kotwica Kołobrzeg
Stilon Gorzów Wielkopolski
20.05.2018  
Lubuszanin Drezdenko
Olimpia II Szczecin
20.05.2018  
Gwiazda Kania Toruń
Biało-Zielone Gdańsk
20.05.2018  
19. kolejka 26.05.2018
KKP Chełmża
Kotwica Kołobrzeg
26.05.2018  
Biało-Zielone Gdańsk
Lipno Stęszew
26.05.2018  
Polonia Środa Wlkp.
UKS Orzeł 2010 Wałcz
26.05.2018  
Olimpia II Szczecin
Gwiazda Kania Toruń
26.05.2018  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
26.05.2018  
GSS Grodzisk Wlkp
Kotwica Kórnik
26.05.2018  
20. kolejka 02.06.2018
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wlkp.
02.06.2018  
Gwiazda Kania Toruń
Stilon Gorzów Wielkopolski
02.06.2018  
Lipno Stęszew
Olimpia II Szczecin
02.06.2018  
Lubuszanin Drezdenko
KKP Chełmża
02.06.2018  
Kotwica Kórnik
Biało-Zielone Gdańsk
02.06.2018  
UKS Orzeł 2010 Wałcz
GSS Grodzisk Wlkp
02.06.2018  
21. kolejka 10.06.2018
GSS Grodzisk Wlkp
Kotwica Kołobrzeg
10.06.2018  
Biało-Zielone Gdańsk
Olimpia II Szczecin
10.06.2018  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lipno Stęszew
10.06.2018  
UKS Orzeł 2010 Wałcz
Kotwica Kórnik
10.06.2018  
KKP Chełmża
Gwiazda Kania Toruń
10.06.2018  
Polonia Środa Wlkp.
Lubuszanin Drezdenko
10.06.2018  
22. kolejka 17.06.2018
Gwiazda Kania Toruń
Polonia Środa Wlkp.
17.06.2018  
Biało-Zielone Gdańsk
Stilon Gorzów Wielkopolski
17.06.2018  
Kotwica Kołobrzeg
UKS Orzeł 2010 Wałcz
17.06.2018  
Kotwica Kórnik
Olimpia II Szczecin
17.06.2018  
Lubuszanin Drezdenko
GSS Grodzisk Wlkp
17.06.2018  
Lipno Stęszew
KKP Chełmża
17.06.2018