I liga kobiet, gr. północna


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 18.08.2018
Praga Warszawa
KS Raszyn
18.08.2018  
Polonia Środa Wlkp.
UKS SMS II Łódź
18.08.2018  
KKP Bydgoszcz
Medyk II Konin
19.08.2018  
Stomilanki Olsztyn
Unifreeze Górzno
19.08.2018  
Piastovia ZAP Piastów
Sztorm AWFiS Gdańsk
19.08.2018  
Kotwica Kórnik
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
30.09.2018  
2. kolejka 25.08.2018
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KS Raszyn
25.08.2018  
Unifreeze Górzno
KKP Bydgoszcz
25.08.2018  
UKS SMS II Łódź
Stomilanki Olsztyn
25.08.2018  
Piastovia ZAP Piastów
Kotwica Kórnik
25.08.2018  
Medyk II Konin
Praga Warszawa
26.08.2018  
Sztorm AWFiS Gdańsk
Polonia Środa Wlkp.
26.08.2018  
3. kolejka 08.09.2018
Piastovia ZAP Piastów
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
08.09.2018  
Polonia Środa Wlkp.
Kotwica Kórnik
08.09.2018  
Stomilanki Olsztyn
Sztorm AWFiS Gdańsk
08.09.2018  
KKP Bydgoszcz
UKS SMS II Łódź
08.09.2018  
Praga Warszawa
Unifreeze Górzno
08.09.2018  
KS Raszyn
Medyk II Konin
08.09.2018  
4. kolejka 12.09.2018
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Medyk II Konin
12.09.2018  
Unifreeze Górzno
KS Raszyn
12.09.2018  
UKS SMS II Łódź
Praga Warszawa
12.09.2018  
Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Bydgoszcz
12.09.2018  
Kotwica Kórnik
Stomilanki Olsztyn
12.09.2018  
Piastovia ZAP Piastów
Polonia Środa Wlkp.
12.09.2018  
5. kolejka 15.09.2018
Polonia Środa Wlkp.
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
15.09.2018  
Stomilanki Olsztyn
Piastovia ZAP Piastów
15.09.2018  
KKP Bydgoszcz
Kotwica Kórnik
15.09.2018  
KS Raszyn
UKS SMS II Łódź
15.09.2018  
Medyk II Konin
Unifreeze Górzno
15.09.2018  
Praga Warszawa
Sztorm AWFiS Gdańsk
04.10.2018  
6. kolejka 22.09.2018
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Unifreeze Górzno
22.09.2018  
UKS SMS II Łódź
Medyk II Konin
22.09.2018  
Sztorm AWFiS Gdańsk
KS Raszyn
22.09.2018  
Kotwica Kórnik
Praga Warszawa
22.09.2018  
Piastovia ZAP Piastów
KKP Bydgoszcz
22.09.2018  
Polonia Środa Wlkp.
Stomilanki Olsztyn
22.09.2018  
7. kolejka 13.10.2018
Stomilanki Olsztyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
13.10.2018  
KKP Bydgoszcz
Polonia Środa Wlkp.
13.10.2018  
Praga Warszawa
Piastovia ZAP Piastów
13.10.2018  
KS Raszyn
Kotwica Kórnik
13.10.2018  
Medyk II Konin
Sztorm AWFiS Gdańsk
13.10.2018  
Unifreeze Górzno
UKS SMS II Łódź
13.10.2018  
8. kolejka 20.10.2018
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
UKS SMS II Łódź
20.10.2018  
Sztorm AWFiS Gdańsk
Unifreeze Górzno
20.10.2018  
Kotwica Kórnik
Medyk II Konin
20.10.2018  
Piastovia ZAP Piastów
KS Raszyn
20.10.2018  
Polonia Środa Wlkp.
Praga Warszawa
20.10.2018  
Stomilanki Olsztyn
KKP Bydgoszcz
20.10.2018  
9. kolejka 27.10.2018
KKP Bydgoszcz
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
27.10.2018  
Praga Warszawa
Stomilanki Olsztyn
27.10.2018  
KS Raszyn
Polonia Środa Wlkp.
27.10.2018  
Medyk II Konin
Piastovia ZAP Piastów
27.10.2018  
Unifreeze Górzno
Kotwica Kórnik
27.10.2018  
UKS SMS II Łódź
Sztorm AWFiS Gdańsk
27.10.2018  
10. kolejka 03.11.2018
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Sztorm AWFiS Gdańsk
03.11.2018  
Kotwica Kórnik
UKS SMS II Łódź
03.11.2018  
Piastovia ZAP Piastów
Unifreeze Górzno
03.11.2018  
Polonia Środa Wlkp.
Medyk II Konin
03.11.2018  
Stomilanki Olsztyn
KS Raszyn
03.11.2018  
KKP Bydgoszcz
Praga Warszawa
03.11.2018  
11. kolejka 10.11.2018
Praga Warszawa
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
10.11.2018  
KS Raszyn
KKP Bydgoszcz
10.11.2018  
Medyk II Konin
Stomilanki Olsztyn
10.11.2018  
Unifreeze Górzno
Polonia Środa Wlkp.
10.11.2018  
UKS SMS II Łódź
Piastovia ZAP Piastów
10.11.2018  
Sztorm AWFiS Gdańsk
Kotwica Kórnik
10.11.2018