II liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska


Trwa ładowanie tabeli...
zasady spadków i awansów
1. miejsce - baraż o awans do I ligi z mistrzem innej grupy II ligi
2. miejsce - utrzymanie w nowej II lidze
3. miejsce - baraż o utrzymanie z najlepszymi zespołami z III ligi
miejsca od 4. do 11. - spadek do III ligi
 
1. kolejka 01.09.2019
Spójnia Białe Błota
WAP Włocławek
01.09.2019  
Górnicza Konin
Pogoń Tczew
01.09.2019  
Błękitni Stargard
Victoria SP2 Sianów
01.09.2019  
GOSRiT Luzino
KKP Chełmża
17.11.2019  
Gwiazda Toruń
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
17.11.2019  
GSS Grodzisk Wlkp pauzuje.
2. kolejka 07.09.2019
WAP Włocławek
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
07.09.2019  
Victoria SP2 Sianów
Gwiazda Toruń
07.09.2019  
KKP Chełmża
Błękitni Stargard
07.09.2019  
Pogoń Tczew
GOSRiT Luzino
07.09.2019  
Spójnia Białe Błota
GSS Grodzisk Wlkp
07.09.2019  
Górnicza Konin pauzuje.
3. kolejka 14.09.2019
GSS Grodzisk Wlkp
WAP Włocławek
14.09.2019  
Górnicza Konin
Spójnia Białe Błota
14.09.2019  
Błękitni Stargard
Pogoń Tczew
14.09.2019  
Gwiazda Toruń
KKP Chełmża
14.09.2019  
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria SP2 Sianów
14.09.2019  
GOSRiT Luzino pauzuje.
4. kolejka 22.09.2019
KKP Chełmża
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
22.09.2019  
Pogoń Tczew
Gwiazda Toruń
22.09.2019  
Spójnia Białe Błota
GOSRiT Luzino
22.09.2019  
GSS Grodzisk Wlkp
Górnicza Konin
22.09.2019  
WAP Włocławek
Victoria SP2 Sianów
06.11.2019  
Błękitni Stargard pauzuje.
5. kolejka 28.09.2019
Górnicza Konin
WAP Włocławek
28.09.2019  
GOSRiT Luzino
GSS Grodzisk Wlkp
28.09.2019  
Błękitni Stargard
Spójnia Białe Błota
28.09.2019  
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Pogoń Tczew
28.09.2019  
Victoria SP2 Sianów
KKP Chełmża
28.09.2019  
Gwiazda Toruń pauzuje.
6. kolejka 05.10.2019
KKP Chełmża
WAP Włocławek
05.10.2019  
Pogoń Tczew
Victoria SP2 Sianów
05.10.2019  
Spójnia Białe Błota
Gwiazda Toruń
05.10.2019  
GSS Grodzisk Wlkp
Błękitni Stargard
05.10.2019  
Górnicza Konin
GOSRiT Luzino
05.10.2019  
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. pauzuje.
7. kolejka 12.10.2019
GOSRiT Luzino
WAP Włocławek
12.10.2019  
Błękitni Stargard
Górnicza Konin
12.10.2019  
Gwiazda Toruń
GSS Grodzisk Wlkp
12.10.2019  
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Spójnia Białe Błota
12.10.2019  
KKP Chełmża
Pogoń Tczew
12.10.2019  
Victoria SP2 Sianów pauzuje.
8. kolejka 20.10.2019
WAP Włocławek
Pogoń Tczew
20.10.2019  
Spójnia Białe Błota
Victoria SP2 Sianów
20.10.2019  
GSS Grodzisk Wlkp
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
20.10.2019  
Górnicza Konin
Gwiazda Toruń
20.10.2019  
GOSRiT Luzino
Błękitni Stargard
20.10.2019  
KKP Chełmża pauzuje.
9. kolejka 27.10.2019
Błękitni Stargard
WAP Włocławek
27.10.2019  
Gwiazda Toruń
GOSRiT Luzino
27.10.2019  
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Górnicza Konin
27.10.2019  
Victoria SP2 Sianów
GSS Grodzisk Wlkp
27.10.2019  
KKP Chełmża
Spójnia Białe Błota
27.10.2019  
Pogoń Tczew pauzuje.
10. kolejka 02.11.2019
Spójnia Białe Błota
Pogoń Tczew
02.11.2019  
GSS Grodzisk Wlkp
KKP Chełmża
02.11.2019  
Górnicza Konin
Victoria SP2 Sianów
02.11.2019  
GOSRiT Luzino
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
02.11.2019  
Błękitni Stargard
Gwiazda Toruń
02.11.2019  
WAP Włocławek pauzuje.
11. kolejka 10.11.2019
Gwiazda Toruń
WAP Włocławek
10.11.2019  
Victoria SP2 Sianów
GOSRiT Luzino
10.11.2019  
KKP Chełmża
Górnicza Konin
10.11.2019  
Pogoń Tczew
GSS Grodzisk Wlkp
10.11.2019  
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Błękitni Stargard
23.11.2019  
Spójnia Białe Błota pauzuje.