II liga, gr. wschodnia


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 15.08.2020
Unia Lublin
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.08.2020  
Natalia Kuziel, Urszula Wasil, Magdalena Szabała - Emilia Kukuczka x2, Aleksandra Miriusa, Maria Nowak, Sabina Kornaś
Ząbkovia Ząbki
Włókniarz Białystok
15.08.2020  
Małgorzata Lesińska x2, Monika Walak x2, Karolina Andruszewska, Anna Kodym, Milena Prochowska, samobójcza - Aleksandra Bieryło
KS Raszyn
Wanda Kraków
15.08.2020  
Oliwia Czarnocka x4, Sylwia Brzezińska x2 - Paulina Fiałek
KU-AZS UW Warszawa
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.08.2020  
Julita Sterbicka x2, Karolina Fandrejewska, Aleksandra Jasik - Małgorzata Kot
Respekt Myślenice
Loczki Wyszków
15.08.2020  
Maria Dziadkowiec, Klaudia Rypel
Prądniczanka Kraków
KSP Kielce
15.08.2020  
Magdalena Matyja x3, Katarzyna Kuciel, Aleksandra Payerhin, Amelia Talaga - Maja Oleszczuk
Sparta Daleszyce pauzuje.
2. kolejka 23.08.2020
KSP Kielce
Ząbkovia Ząbki
23.08.2020  
Milena Prochowska
Sparta Daleszyce
Loczki Wyszków
23.08.2020  
Kamila Komisarczyk, Ewa Cieśla, Federica dall’Ara - Aleksandra Kozłowska
Rysy Bukowina Tatrzańska
Prądniczanka Kraków
23.08.2020  
Livia Potengova - Natalia Malota x2, Maja Rojek x2, Arleta Adler x2, Katarzyna Kuciel, Gabriela Karp
Włókniarz Białystok
KS Raszyn
23.08.2020  
Karolina Jasińska, Aleksandra Bieryło - Sylwia Brzezińska, samobójcza
Sokół Kolbuszowa Dolna
Respekt Myślenice
23.08.2020  
Sonia Jurka x2, Alicja Duszyk
Wanda Kraków
KU-AZS UW Warszawa
23.08.2020  
Anna Zabagło - Julita Sterbicka
Unia Lublin pauzuje.
3. kolejka 30.08.2020
Unia Lublin
Sparta Daleszyce
30.08.2020  
Wiktoria Dymowska - Federica Dall'ara, Ewa Cieśla
Ząbkovia Ząbki
Rysy Bukowina Tatrzańska
30.08.2020  
Karolina Andruszewska x4, Małgorzata Lesińska x2, Anna Kodym - Aleksandra Misiura
KS Raszyn
KSP Kielce
30.08.2020  
Martyna Ściegienna x2, Sylwia Brzezińska - Maja Oleszczuk, Magdalena Lisowska
Respekt Myślenice
Wanda Kraków
30.08.2020  
Zuzanna Węglarz x3, Oliwia Łętocha
KU-AZS UW Warszawa
Włókniarz Białystok
30.08.2020  
Julita Sterbicka x2, Angelika Kacalak, Emilia Jarzyna, Maja Rebiś - samobójcza
Loczki Wyszków
Sokół Kolbuszowa Dolna
30.08.2020  
Paulina Pokraśniewicz - Małgorzata Kot
Prądniczanka Kraków pauzuje.
4. kolejka 05.09.2020
Sparta Daleszyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
05.09.2020  
Weronika Ożibko - Wiktoria Derylak
Wanda Kraków
Loczki Wyszków
05.09.2020  
Paulina Fiałek x2 - Natalia Markowska, Natalia Czyż, Julia Prusik
Włókniarz Białystok
Respekt Myślenice
05.09.2020  
Oliwia Płachta, Zuzanna Kantor, Kamila Topa, Mariola Stojeba
KSP Kielce
KU-AZS UW Warszawa
05.09.2020  
Maja Oleszczuk, Magda Lisowska - Emilia Jarzyna
Rysy Bukowina Tatrzańska
KS Raszyn
05.09.2020  
Livia Potengova - Sylwia Brzezińska x3, Sylwia Młodzianowska x2, Oliwia Czarnocka, Marta Ściegienna, Ada Bartosiewicz, Eliza Stawicka
Unia Lublin
Prądniczanka Kraków
05.09.2020  
Magdalena Szabała - Magdalena Matyja, Katarzyna Kuciel, Katarzyna Marszałek, Natalia Janus
Ząbkovia Ząbki pauzuje.
5. kolejka 12.09.2020
Prądniczanka Kraków
Sparta Daleszyce
12.09.2020  
Magdalena Matyja, Natalia Malota, Katarzyna Marszałek - Paulina Łężak, Ewa Cieśla
Ząbkovia Ząbki
Unia Lublin
12.09.2020  
Karolina Andruszewska x2, Monika Walak x2, Maria Wrzesińska, Anna Kodym - Wiktoria Dymowska, Urszula Wasil
KU-AZS UW Warszawa
Rysy Bukowina Tatrzańska
12.09.2020  
Julita Sterbicka, x6, Angelika Kacalak, Anita Sikora, Emilia Jarzyna
Respekt Myślenice
KSP Kielce
12.09.2020  
Karolina Topa, Sonia Jurka, Zuzanna Węglarz, samobójcza
Loczki Wyszków
Włókniarz Białystok
12.09.2020  
Paulina Pokraśniewicz x2, Aleksandra Kozłowska, Anna Bortkiewicz - samobójcza
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków
12.09.2020  
Małgorzata Kot, Patrycja Jednacz, samobójcza
KS Raszyn pauzuje.
6. kolejka 19.09.2020
Sparta Daleszyce
Wanda Kraków
19.09.2020  
Ewa Cieśla - Agata Nazarko x2, Izabela Frączek, Wiktoria Bukowiec, Małgorzata Gruca
Włókniarz Białystok
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.09.2020  
Monika Boguszewska - Klaudia Korab x2, Małgorzata Kot
KSP Kielce
Loczki Wyszków
19.09.2020  
Maja Oleszczuk - Natalia Chimkowska
Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice
19.09.2020  
Sonia Jurka x3, Kamila Topa x2, Maria Dziadkowiec, Zuzanna Węglarz, Natalia Topa, samobójcza
Unia Lublin
KS Raszyn
19.09.2020  
Sylwia Brzezińska x2, Sylwia Młodzianowska, Oliwia Czarnocka
Prądniczanka Kraków
Ząbkovia Ząbki
24.10.2020  
Patrycja Kozarzewska x2, Monika Walak, Martyna Florczuk
KU-AZS UW Warszawa pauzuje.
7. kolejka 26.09.2020
Ząbkovia Ząbki
Sparta Daleszyce
26.09.2020  
Pualina Piątkowska - Federica Dall'ara x2, Ewa Cieśla
KU-AZS UW Warszawa
Unia Lublin
26.09.2020  
Julita Sterbicka x2, Emilia Jarzyna, Anita Sikora - Natalia Pielecha
KS Raszyn
Prądniczanka Kraków
26.09.2020  
Sylwia Brzezińska, Ada Bartosiewicz, Martyna Ściegienna
Loczki Wyszków
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.09.2020  
Paulina Pokraśniewicz x6, Natalia Markowska x2, Natalia Chimkowska x2, Aleksandra Ślubowska, Oliwia Wróbel
Sokół Kolbuszowa Dolna
KSP Kielce
26.09.2020  
Iwona Wdowiak Magdalena Paterak, Karolina Nowak, Małgorzata Kot - Julia Puchała
Wanda Kraków
Włókniarz Białystok
26.09.2020  
Wiktoria Bukowiec
Respekt Myślenice pauzuje.
8. kolejka 03.10.2020
KSP Kielce
Wanda Kraków
03.10.2020  
Magda Lisowska
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sokół Kolbuszowa Dolna
03.10.2020  
Aleksandra Misiura - Klaudia Korab x2, Małgorzata Kot, Magdalena Paterak
Unia Lublin
Respekt Myślenice
03.10.2020  
Maria Dziadkowiec x2
Ząbkovia Ząbki
KS Raszyn
03.10.2020  
Karolina Andruszewska x3 - Marta Ściegienna
Prądniczanka Kraków
KU-AZS UW Warszawa
21.10.2020  
Wiktoria Porosło - Emilia Jarzyna
Sparta Daleszyce
Włókniarz Białystok
24.10.2020  
Federica Dall'ara x3, Agata Wołos - Karolina Jasińska
Loczki Wyszków pauzuje.
9. kolejka 10.10.2020
KS Raszyn
Sparta Daleszyce
10.10.2020  
Natalia Bednarczyk, Oliwia Czarnocka, Marta Ściegienna - Federica Dall'ara x2
KU-AZS UW Warszawa
Ząbkovia Ząbki
10.10.2020  
Julita Sterbicka - Monika Walak x2, Karolina Andruszewska, Martyna Florczuk, Milena Prochowska, Patrycja Kozarzewska
Loczki Wyszków
Unia Lublin
10.10.2020  
Paulina Pokraśniewicz x3, Martyna Rosa, Natalia Makowska - Kamila Głodek, Wiktoria Sprawka
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
10.10.2020  
Wiktoria Bukowiec x2, Agata Nazarko, samobójcza - Sabina Kornaś, Emilia Kukuczka, Livia Potengova
Włókniarz Białystok
KSP Kielce
10.10.2020  
Monika Czerwiak x2, Magda Lisowska, Wiktoria Skibowska, Maja Oleszczuk
Prądniczanka Kraków
Respekt Myślenice
27.10.2020  
Katarzyna Kuciel
Sokół Kolbuszowa Dolna pauzuje.
10. kolejka 17.10.2020
Sparta Daleszyce
KSP Kielce
17.10.2020  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Włókniarz Białystok
17.10.2020  
Livia Potengova x2, Emilia Kukuczka - Marlena Kalisz x2, Monika Boguszewska x2, Anastazja Kachnowicz, Olga Fiedorczuk
Unia Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.10.2020  
Magdalena Szabała, Natlaia Pielecha - Barbara Kazanecka, Wiktoria Derylak, Małgorzata Kot, Klaudia Korab
Prądniczanka Kraków
Loczki Wyszków
17.10.2020  
Magdalena Matyja, Natalia Malota - Paulina Pokraśniewicz x2
Ząbkovia Ząbki
Respekt Myślenice
17.10.2020  
Anna Kodym x2, Karolina Andruszewska - Zuzanna Węglarz
KS Raszyn
KU-AZS UW Warszawa
17.10.2020  
Sylwia Brzezińska, Martyna Ściegienna - Julita Sterbicka, Angelika Kacalak
Wanda Kraków pauzuje.
11. kolejka 31.10.2020
Sparta Daleszyce
KU-AZS UW Warszawa
31.10.2020  
samobójcza
Respekt Myślenice
KS Raszyn
31.10.2020  
Klaudia Rypel - Oliwia Czarnocka, Sylwia Brzezińska
Loczki Wyszków
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020  
Paulina Pokraśniewicz x2 - Karolina Andruszewska x2, Monika Walak
Sokół Kolbuszowa Dolna
Prądniczanka Kraków
31.10.2020  
Patrycja Jednacz
Wanda Kraków
Unia Lublin
31.10.2020  
Wiktoria Bukowiec x2 - Natalia Pielecha
KSP Kielce
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020  
Magda Lisowska x3, Maja Oleszczuk x3, Małorzata Potocka x2 - Livia Potengova
Włókniarz Białystok pauzuje.
12. kolejka 07.11.2020
Sparta Daleszyce
Rysy Bukowina Tatrzańska
07.11.2020  
Kamila Komisarczyk x3, Federica Dall'ara x2, Dominika Dewicka x2
Unia Lublin
Włókniarz Białystok
07.11.2020  
Kamila Głodek, Natalia Pielecha
Prądniczanka Kraków
Wanda Kraków
07.11.2020  
Maja Rojek, Magdalena Matyja - Paulina Fiałek
Ząbkovia Ząbki
Sokół Kolbuszowa Dolna
07.11.2020  
Karolina Andruszewska x2, Monika Walak x2, Maria Wrzesińska, Małgorzata Lesińska, Anna Kodym - Małgorzata Kot
KS Raszyn
Loczki Wyszków
07.11.2020  
Oliwia Czarnocka x2
KU-AZS UW Warszawa
Respekt Myślenice
07.11.2020  
Karolina Topa, Klaudia Rypel, Zuzanna Kantor, samobójcza
KSP Kielce pauzuje.
13. kolejka 14.11.2020
Respekt Myślenice
Sparta Daleszyce
14.11.2020  
/walkower
Loczki Wyszków
KU-AZS UW Warszawa
14.11.2020  
Paulina Pokraśniewicz x2, Aleksandra Ślubowska - Zuzanna Maciejewska, Anita Sikora
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Raszyn
14.11.2020  
samobójcza - Martyna Ściegienna, Sylwia Brzezińska, Marta Majszczyk, Oliwia Czarnocka
Wanda Kraków
Ząbkovia Ząbki
14.11.2020  
Izabela Frączek - Maria Wrzesińska, Martyna Florczuk, Anna Kodym, Monika Walaszek, Małgorzata Lesińska
Włókniarz Białystok
Prądniczanka Kraków
14.11.2020  
Maja Rojek, Wiktoria Porosło, Natalia Janus, Anna Rokicka
KSP Kielce
Unia Lublin
14.11.2020  
Wiktoria Skibowska - Wiktoria Dymowska x2, Alona Komanda
Rysy Bukowina Tatrzańska pauzuje.
14. kolejka 13.03.2021
Rysy Bukowina Tatrzańska
Unia Lublin
13.03.2021  
Kaja Franaszczyk x5, Julia Gąsiorowska, Kamila Głodek
Włókniarz Białystok
Ząbkovia Ząbki
13.03.2021  
Małgorzata Lesińska, Marta Kaczmarczyk
Wanda Kraków
KS Raszyn
13.03.2021  
Julia Kozicka - Oliwia Czarnocka x2, Katarzyna Orepuk, Sylwia Młodzianowska
Sokół Kolbuszowa Dolna
KU-AZS UW Warszawa
13.03.2021  
Magdalena Paterak, Małgorzata Kot - Anita Sikora
Loczki Wyszków
Respekt Myślenice
13.03.2021  
Paulina Pokraśniewicz - Zuzanna Węglarz x2, Mariola Stojeba
KSP Kielce
Prądniczanka Kraków
13.03.2021  
Monika Czerwiak x2, Magda Lisowska - Wiktoria Porosło
Sparta Daleszyce pauzuje.
15. kolejka 20.03.2021
Ząbkovia Ząbki
KSP Kielce
20.03.2021  
Patrycja Kozarzewska x2, Małgorzata Lesińska, Moniak Walak, Maria Wrzesińsk, Aleksandra Dziemidowicz, samobójcza - Karolina Zyguła
Prądniczanka Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
20.03.2021  
Natalia Ciapała x3, Klaudia Cholewa x2, Katarzyna Kuciel x2, Gabriela Karp x2, Maja Rojek, Wiktoria Porosło - Livia Potengova x3
KS Raszyn
Włókniarz Białystok
20.03.2021  
Oliwia Czarnocka, Justyna Piskorz, Sylwia Brzezińska - Hanna Tupalska
Respekt Myślenice
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.03.2021  
Zuzanna Węglarz, Klaudia Rypel, Sabina Kornaś
KU-AZS UW Warszawa
Wanda Kraków
20.03.2021  
Maja Rębiś - Agata Nazarko
Loczki Wyszków
Sparta Daleszyce
06.04.2021  
Anna Bortkiewicz, Martyna Rosa, Anna Jałocha, Natalia Czyż - Federica Dall'ara x2
Unia Lublin pauzuje.
16. kolejka 27.03.2021
Sparta Daleszyce
Unia Lublin
27.03.2021  
Kamila Komisarczyk - Kaja Franaszczyk x2
Rysy Bukowina Tatrzańska
Ząbkovia Ząbki
27.03.2021  
Livia Potengova - Patrycja Kozarzewska x4, Maria Wrzesińska x3, Anna Kodym x2, Zuzanna Kazimierczuk, Martyna Florczuk, Kamila Osajkowska
KSP Kielce
KS Raszyn
27.03.2021  
Natalia Sudomirska - Sylwia Brzezińska, Martyna Ściegienna, Oliwia Czarnocka
Wanda Kraków
Respekt Myślenice
27.03.2021  
Zuzanna Węglarz, Klaudia Rypel, Sabina Kornaś, Karolina Topa
Włókniarz Białystok
KU-AZS UW Warszawa
27.03.2021  
Anita Sikora, Karolina Fandrejewska, Emilia Jarzyna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Loczki Wyszków
27.03.2021  
Małgorzata Kot x2, Barbara Kaznecka, Iwona Wdowiak - Aleksandra Ślubowska, Martyna Rosa, samobójcza
Prądniczanka Kraków pauzuje.
17. kolejka 01.04.2021
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sparta Daleszyce
01.04.2021  
Małgorzata Kot, Klaudia Korab, Barbara Kaznecka, Patrycja Jednacz
Loczki Wyszków
Wanda Kraków
01.04.2021  
Natalia Czyż - Julia Kozicka, Paulina Stachurska
Respekt Myślenice
Włókniarz Białystok
01.04.2021  
Klaudia Rypel, Karolina Topa - Milena Radulska, Aleksandra Bieryło
KU-AZS UW Warszawa
KSP Kielce
01.04.2021  
KS Raszyn
Rysy Bukowina Tatrzańska
01.04.2021  
Sylwia Brzezińska x3, Martyna Ściegienna x3, Oliwia Czarnocka x2, Justyna Piskorz x2, Ada Bartosiewicz x2, Katarzyna Orepuk
Prądniczanka Kraków
Unia Lublin
01.04.2021  
Natalia Ciapała, Maja Rojek - Wiktoria Dymowska
Ząbkovia Ząbki pauzuje.
18. kolejka 11.04.2021
Sparta Daleszyce
Prądniczanka Kraków
11.04.2021  
Katarzyna Kuciel, Gabriela Karp
Unia Lublin
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021  
Julia Gąsiorowka x2, Kaja Franaszczyk, Natalia Pielecha - Patrycja Kozarzewska, Kamila Osajkowska
Rysy Bukowina Tatrzańska
KU-AZS UW Warszawa
11.04.2021  
Livia Potengova - Anita Sikora, Agnieszka Gołębiowska, Karolina Fandrejewska, Kornelia Bińczyk
KSP Kielce
Respekt Myślenice
11.04.2021  
Monika Czerwiak, Magda Lisowska, Maja Oleszczuk - Zuzanna Węglarz, Sonia Jurka
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
11.04.2021  
Martyna Rosa, Oliwia Świętoń
Wanda Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
11.04.2021  
Izabela Frączek - Klaudia Korab, Iwona Wdowiak
KS Raszyn pauzuje.
19. kolejka 17.04.2021
Wanda Kraków
Sparta Daleszyce
17.04.2021  
Izabela Frączek, Agata Nazarko - Ewa Cieśla x3, Kamila Komisarczyk
Sokół Kolbuszowa Dolna
Włókniarz Białystok
17.04.2021  
Loczki Wyszków
KSP Kielce
17.04.2021  
Oliwia Świętoń, Paulina Pokraśniewicz - Monika Czerwiak, Magdalena Lisowska
Respekt Myślenice
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021  
Zuzanna Węglarz x2, Klaudia Rypel x2, Sonia Jurka x2, Maria Dziadkowiec x2, samobójcza
KS Raszyn
Unia Lublin
17.04.2021  
Sylwia Brzezińska - Kaja Franaszczyk x2, Barbara Żróbek
Ząbkovia Ząbki
Prądniczanka Kraków
17.04.2021  
Monika Walak x3, Patrycja Kozarzewska x2, Anna Kodym - Katarzyna Kuciel
KU-AZS UW Warszawa pauzuje.
20. kolejka 24.04.2021
Sparta Daleszyce
Ząbkovia Ząbki
24.04.2021  
Federica Dall'ara x2 - Paulina Suchorowska, Monika Walak
Unia Lublin
KU-AZS UW Warszawa
24.04.2021  
Kaja Franaszczyk - Anita Sikora
Prądniczanka Kraków
KS Raszyn
24.04.2021  
Maja Rojek - Sylwia Brzezińska x2
Rysy Bukowina Tatrzańska
Loczki Wyszków
24.04.2021  
Anna Jałocha x2, Paulina Pokraśniewicz x2, Natalia Czyż x2, Martyna Rosa, Oliwia Świętoń, Joanna Jeż
KSP Kielce
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.04.2021  
Maja Oleszczuk, Aleksandra Kliszewska - Małgorzata Kot, Izabela Rodzoń, Patrycja Jednacz
Włókniarz Białystok
Wanda Kraków
24.04.2021  
Agata Nazarko x2, Martyna Kurkiewicz, Paulina Rusek
Respekt Myślenice pauzuje.
21. kolejka 01.05.2021
Wanda Kraków
KSP Kielce
01.05.2021  
Barbara Kaźmierowska, Paulina Rusek, Agata Nazarko - Małgorzata Potocka, Laura Włochyńska
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska
01.05.2021  
Małgorzata Kot x6, Klaudia Korab x3, Patrycja Jednacz
Respekt Myślenice
Unia Lublin
01.05.2021  
Karolina Topa, Zuzanna Węglarz - Weronika Dymowska
KS Raszyn
Ząbkovia Ząbki
01.05.2021  
Martyna Ściegienna - Patrycja Kozarzewska, Monika Walak
KU-AZS UW Warszawa
Prądniczanka Kraków
01.05.2021  
Maja Rojek x2, Katarzyna Kuciel
Włókniarz Białystok
Sparta Daleszyce
01.05.2021  
Federica Dall'ara
Loczki Wyszków pauzuje.
22. kolejka 09.05.2021
Sparta Daleszyce
KS Raszyn
09.05.2021  
Federica Dall'ara x2 - Sylwia Brzezińska, Aleksandra Hamza
Ząbkovia Ząbki
KU-AZS UW Warszawa
09.05.2021  
Małgorzata Lesińska x2, Karolina Andruszewska - Kornelia Bińczyk
Unia Lublin
Loczki Wyszków
09.05.2021  
Weronika Dymowska
Rysy Bukowina Tatrzańska
Wanda Kraków
09.05.2021  
Barbara Kaźmierowska x2, Paulina Fiałek, Agata Nazarko,
KSP Kielce
Włókniarz Białystok
09.05.2021  
Aleksandra Bieryło
Respekt Myślenice
Prądniczanka Kraków
09.05.2021  
Aleksandra Misiura - Katarzyna Marszałek, samobójcza
Sokół Kolbuszowa Dolna pauzuje.
23. kolejka 16.05.2021
KSP Kielce
Sparta Daleszyce
16.05.2021  
Laura Włochyńska, Aleksandra Kliszewska, Natalia Sudomirska
Włókniarz Białystok
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.05.2021  
Sokół Kolbuszowa Dolna
Unia Lublin
16.05.2021  
Małgorzata Kot, Magdalena Paterak - Kaja Franaszczyk
Loczki Wyszków
Prądniczanka Kraków
16.05.2021  
Aleksandra Ślubowska - Amelia Talaga, Roksana Gacek
Respekt Myślenice
Ząbkovia Ząbki
16.05.2021  
Klaudia Rypel, Zuzanna Węglarz – Maria Wrzesińska
KU-AZS UW Warszawa
KS Raszyn
16.05.2021  
Sylwia Brzezińska x2, Oliwia Czarnocka, Martyna Ściegienna
Wanda Kraków pauzuje.
24. kolejka 23.05.2021
KU-AZS UW Warszawa
Sparta Daleszyce
23.05.2021  
Katarzyna Wasiak x2, Anita Sikora x2, Aleksandra Jasik, Kornelia Bińczyk, Julia Przybyłkowicz - Federica Dallara x2
KS Raszyn
Respekt Myślenice
23.05.2021  
Ada Bartosiewicz - Karolina Topa, Sonia Jurka, Zuzanna Węglarz, Maria Dziadkowiec
Ząbkovia Ząbki
Loczki Wyszków
23.05.2021  
Monika Walak x2, Kamila Osajkowska, Karolina Andruszewska, Anna Kodym
Prądniczanka Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.05.2021  
Amelia Talaga
Unia Lublin
Wanda Kraków
23.05.2021  
Kaja Franaszczyk x5, Weronika Dymowska x2, Wiktoria Dymowska - Paulina Fiałek
Rysy Bukowina Tatrzańska
KSP Kielce
23.05.2021  
Maja Oleszczuk x3, Julia Puchała, Aleksandra Kliszewska, Laura Włochyńska
Włókniarz Białystok pauzuje.
25. kolejka 30.05.2021
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sparta Daleszyce
30.05.2021  
Livia Potengova x2 - Federica Dall'ara x8, Patrycja Komisarczyk
Włókniarz Białystok
Unia Lublin
30.05.2021  
Aleksandra Bieryło, Karolina Jasińska - Weronika Dymowska x2, Magdalena Szabała
Wanda Kraków
Prądniczanka Kraków
30.05.2021  
Izabela Frączek x2, Paulina Fiałek - Maja Rojek x2, Amelia Talaga
Sokół Kolbuszowa Dolna
Ząbkovia Ząbki
30.05.2021  
Julia Zielińska, Patrycja Jednacz, Klaudia Korab - Monika Walak, Maria Wrzesińska
Loczki Wyszków
KS Raszyn
30.05.2021  
Paulina Pokraśniewicz x3, Oliwia Świętoń - Sylwia Brzezińska x2, Oliwia Czarnocka
Respekt Myślenice
KU-AZS UW Warszawa
30.05.2021  
Mariola Stojeb, Zuzanna Węglarz, Maria Dziadkowiec, Natalia Topa
KSP Kielce pauzuje.
26. kolejka 06.06.2021
Sparta Daleszyce
Respekt Myślenice
06.06.2021  
Federica Dall'ara - Sabina Kornaś, Karolina Topa, Mariola Stojeba
KU-AZS UW Warszawa
Loczki Wyszków
06.06.2021  
Emilia Jarzyna x2, Kornelia Bińczyk, Anita Sikora - Natalia Czyż, Anna Bortkiewicz
KS Raszyn
Sokół Kolbuszowa Dolna
06.06.2021  
Sylwia Brzezińska x2, Martyna Ściegienna - Klaudia Korab
Ząbkovia Ząbki
Wanda Kraków
06.06.2021  
Maria Wrzesińska, Karolina Andruszewska, Katarzyna Mauryc, Monika Walak - Paulina Stachurska, Paulina Rusek, Izabela Frączek
Prądniczanka Kraków
Włókniarz Białystok
06.06.2021  
Maja Rojek x2, Wiktoria Porosło
Unia Lublin
KSP Kielce
06.06.2021  
Weronika Dymowska, Wiktoria Dymowska
Rysy Bukowina Tatrzańska pauzuje.
26. kolejka 06.06.2021

Sparta Daleszyce

1:3

06.06.2021   Uzupełnij dane

Respekt Myślenice

Federica Dall'ara - Sabina Kornaś, Karolina Topa, Mariola Stojeba

KU-AZS UW Warszawa

4:2

06.06.2021   Uzupełnij dane

Loczki Wyszków

Emilia Jarzyna x2, Kornelia Bińczyk, Anita Sikora - Natalia Czyż, Anna Bortkiewicz

KS Raszyn

3:1

06.06.2021   Uzupełnij dane

Sokół Kolbuszowa Dolna

Sylwia Brzezińska x2, Martyna Ściegienna - Klaudia Korab

Ząbkovia Ząbki

4:3

06.06.2021   Uzupełnij dane

Wanda Kraków

Maria Wrzesińska, Karolina Andruszewska, Katarzyna Mauryc, Monika Walak - Paulina Stachurska, Paulina Rusek, Izabela Frączek

Prądniczanka Kraków

3:0

06.06.2021   Uzupełnij dane

Włókniarz Białystok

Maja Rojek x2, Wiktoria Porosło

Unia Lublin

2:0

06.06.2021   Uzupełnij dane

KSP Kielce

Weronika Dymowska, Wiktoria Dymowska
Rysy Bukowina Tatrzańska pauzuje.
Brak zaplanowanych spotkań.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości