III liga kobiet, gr. łódzka


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 05.09.2020
Zły Warszawa
Ekosport Białystok
05.09.2020  
Yevheniya Kyrlyk, Justyna Latarska - Anita Kulesza x2, Karolina Choińska, Małgorzata Jezierska
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
WAP Warszawa
05.09.2020  
Daria Dąbrowska x4
Astoria Szczerców
Forty Piątnica
05.09.2020  
Kinga Lewandowska x2, Weronika Malinowska
Zamłynie Radom
Królewscy Płock
05.09.2020  
Oliwia Gołębiowska, Aleksandra Synowiec
PTC Pabianice
Pogoń Zduńska Wola
31.10.2020  
Magdalena Pacler, Anna Owczarz - Julita Torzewska, Paulina Marcińska, Katarzyna Borowiec, Martyna Szymczak
2. kolejka 13.09.2020
Pogoń Zduńska Wola
Królewscy Płock
13.09.2020  
Julia Szymczak x2, Martyna Szymczak, Anna Bergier, Justyna Kubik
Forty Piątnica
Zamłynie Radom
13.09.2020  
WAP Warszawa
Astoria Szczerców
13.09.2020  
Kinga Laszczka, Weronika Szwarc - Nikola Góra x2, Angelika Opyd
Ekosport Białystok
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
13.09.2020  
Karolina Choińska x2, Kinga Słowikowska, Weronika Lickiewicz - Daria Dąbrowska x2
PTC Pabianice
Zły Warszawa
13.09.2020  
Martyna Łagowska, Klaudia Rosiak - Joanna Jakubczak, Anna Kaźmierczak
3. kolejka 20.09.2020
Zły Warszawa
Pogoń Zduńska Wola
20.09.2020  
Anna Kaźmierczak - Justyna Kubik, Anna Bergier
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
PTC Pabianice
20.09.2020  
Dagmara Suskiewicz
Astoria Szczerców
Ekosport Białystok
20.09.2020  
Wiktoria Kaczmarek - Anita Kulesza
Zamłynie Radom
WAP Warszawa
20.09.2020  
Julia Gozdór, Klaudia Żabicka - Weronika Szwarc x3, Barbara Hyży
Królewscy Płock
Forty Piątnica
20.09.2020  
Maja Zielińska x3, Oliwia Gołębiewska - Anna Piotrowska, Kamila Banach
4. kolejka 27.09.2020
Pogoń Zduńska Wola
Forty Piątnica
27.09.2020  
Katarzyna Borowiec, Patrycja Okoń, Julita Torzewska, Julia Szymczak
WAP Warszawa
Królewscy Płock
27.09.2020  
Daria Kusa, Oliwia Gołębiewska
Ekosport Białystok
Zamłynie Radom
27.09.2020  
Anita Kulesza
PTC Pabianice
Astoria Szczerców
27.09.2020  
Andżelika Błoch x3, Magdalena Pacler, Joanna Błaszczyk
Zły Warszawa
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
27.09.2020  
Justyna Latarska - Aleksandra Wójciak x2
5. kolejka 03.10.2020
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Zduńska Wola
03.10.2020  
Martyna Szymczak x2, Justyna Kubik
Astoria Szczerców
Zły Warszawa
03.10.2020  
Zamłynie Radom
PTC Pabianice
03.10.2020  
Klaudia Żabicka, Julia Gozdór, Alicja Chrzanowska, Milena Połosa - Andżelika Błoch, Anna Owczarz
Królewscy Płock
Ekosport Białystok
03.10.2020  
Aleksandra Synowiec x2, Aleksandra Zając, Maja Zielińska, Klaudia Łyzińska - Monika Słowikowska
Forty Piątnica
WAP Warszawa
03.10.2020  
Natalia Wykowska - Weronika Szwarc x2, Justyna Głodowska
6. kolejka 11.10.2020
Pogoń Zduńska Wola
WAP Warszawa
11.10.2020  
Martyna Szymczak x2, Katarzyna Borowiec x2, Patrycja Okoń, Milena Terka, Julita Torzewska - Justyna Głodowska x2
Ekosport Białystok
Forty Piątnica
11.10.2020  
Anita Kulesza x2, Karolina Choińska, Weronika Lickiewicz - Dominika Łuba
PTC Pabianice
Królewscy Płock
11.10.2020  
Dagmara Suskiewicz, Karolina Kania - Maja Zielińska x2, Oliwia Gołębiewska
Zły Warszawa
Zamłynie Radom
11.10.2020  
Joanna Jakubczak x2, Anna Kaźmierczak, Agnieszka Rybicka - Klaudia Żabicka
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Astoria Szczerców
11.10.2020  
Daria Dąbrowska x3, Aleksandra Wójciak, Joanna Sieczkarek - Barbara Janus
7. kolejka 18.10.2020
Astoria Szczerców
Pogoń Zduńska Wola
18.10.2020  
Wiktoria Kaczmarek - Katarzyna Borowiec x2, Martyna Szymczak, Justyna Kubik, Milena Terka
Zamłynie Radom
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
18.10.2020  
Daria Dąbrowska x2
Królewscy Płock
Zły Warszawa
18.10.2020  
Daria Kusa x2 - Anna Kaźmierczak x2
Forty Piątnica
PTC Pabianice
18.10.2020  
Dagmara Suskiewicz x2, Andżelika Błoch, samobójcza
WAP Warszawa
Ekosport Białystok
14.11.2020  
Weronika Szwarc x2 - Anita Kulesza, Małgorzata Jezierska, Monika Słowikowska
8. kolejka 25.10.2020
Pogoń Zduńska Wola
Ekosport Białystok
25.10.2020  
Katarzyna Borowiec - Anita Kulesza x2
PTC Pabianice
WAP Warszawa
25.10.2020  
Dagmara Suskiewicz x2, Andżelika Błoch x2, Karolina Kania
Zły Warszawa
Forty Piątnica
25.10.2020  
Kamila Banach, Weronika Malinowska
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Królewscy Płock
25.10.2020  
Daria Dąbrowska x3 - Aleksandra Synowiec x2
Astoria Szczerców
Zamłynie Radom
25.10.2020  
Aleksandra Kwiecień
9. kolejka 07.11.2020
Królewscy Płock
Astoria Szczerców
31.10.2020  
Aleksandra Synowiec x2, Oliwia Gołębiewska, Maja Zielińska
Zamłynie Radom
Pogoń Zduńska Wola
07.11.2020  
Anna Bergier x3, Katarzyna Borowiec, Martyna Szymczak, Natalia Okoń
WAP Warszawa
Zły Warszawa
08.11.2020  
Weronika Szwarc x2, Zuzanna Golińska, Kinga Sitek - Agnieszka Rybicka
Ekosport Białystok
PTC Pabianice
08.11.2020  
Anita Kulesza - Natalia Małek
Forty Piątnica
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
15.11.2020  
Aleksandra Wójciak
10. kolejka 23.05.2021
Ekosport Białystok
Zły Warszawa
23.05.2021  
WAP Warszawa
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.05.2021  
Forty Piątnica
Astoria Szczerców
23.05.2021  
Królewscy Płock
Zamłynie Radom
23.05.2021  
Pogoń Zduńska Wola
PTC Pabianice
23.05.2021  
11. kolejka 30.05.2021
Królewscy Płock
Pogoń Zduńska Wola
30.05.2021  
Zamłynie Radom
Forty Piątnica
30.05.2021  
Astoria Szczerców
WAP Warszawa
30.05.2021  
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Ekosport Białystok
30.05.2021  
Zły Warszawa
PTC Pabianice
30.05.2021  
12. kolejka 06.06.2021
Ekosport Białystok
Astoria Szczerców
03.06.2021  
Pogoń Zduńska Wola
Zły Warszawa
06.06.2021  
PTC Pabianice
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
06.06.2021  
WAP Warszawa
Zamłynie Radom
06.06.2021  
Forty Piątnica
Królewscy Płock
06.06.2021  
13. kolejka 24.04.2021
Forty Piątnica
Pogoń Zduńska Wola
24.04.2021  
Królewscy Płock
WAP Warszawa
24.04.2021  
Zamłynie Radom
Ekosport Białystok
24.04.2021  
Astoria Szczerców
PTC Pabianice
24.04.2021  
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Zły Warszawa
24.04.2021  
14. kolejka 02.05.2021
Zły Warszawa
Astoria Szczerców
02.05.2021  
PTC Pabianice
Zamłynie Radom
02.05.2021  
Ekosport Białystok
Królewscy Płock
02.05.2021  
WAP Warszawa
Forty Piątnica
02.05.2021  
Pogoń Zduńska Wola
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
02.06.2021  
15. kolejka 09.05.2021
WAP Warszawa
Pogoń Zduńska Wola
09.05.2021  
Forty Piątnica
Ekosport Białystok
09.05.2021  
Królewscy Płock
PTC Pabianice
09.05.2021  
Zamłynie Radom
Zły Warszawa
09.05.2021  
Astoria Szczerców
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
09.05.2021  
16. kolejka 16.05.2021
Pogoń Zduńska Wola
Astoria Szczerców
16.05.2021  
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Zamłynie Radom
16.05.2021  
Zły Warszawa
Królewscy Płock
16.05.2021  
PTC Pabianice
Forty Piątnica
16.05.2021  
Ekosport Białystok
WAP Warszawa
16.05.2021  
17. kolejka 13.06.2021
Ekosport Białystok
Pogoń Zduńska Wola
13.06.2021  
WAP Warszawa
PTC Pabianice
13.06.2021  
Forty Piątnica
Zły Warszawa
13.06.2021  
Królewscy Płock
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
13.06.2021  
Zamłynie Radom
Astoria Szczerców
13.06.2021  
18. kolejka 20.06.2021
Astoria Szczerców
Królewscy Płock
20.06.2021  
Pogoń Zduńska Wola
Zamłynie Radom
20.06.2021  
Zły Warszawa
WAP Warszawa
20.06.2021  
PTC Pabianice
Ekosport Białystok
20.06.2021  
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Forty Piątnica
20.06.2021  
16. kolejka 16.05.2021

Pogoń Zduńska Wola

3:1

16.05.2021   Uzupełnij dane

Astoria Szczerców

Dargfil Tomaszów Mazowiecki

2:1

16.05.2021   Uzupełnij dane

Zamłynie Radom

Zły Warszawa

3:1

16.05.2021   Uzupełnij dane

Królewscy Płock

PTC Pabianice

2:0

16.05.2021   Uzupełnij dane

Forty Piątnica

Ekosport Białystok

2:1

16.05.2021   Uzupełnij dane

WAP Warszawa

17. kolejka 13.06.2021

Ekosport Białystok

:

13.06.2021   Uzupełnij dane

Pogoń Zduńska Wola

WAP Warszawa

:

13.06.2021   Uzupełnij dane

PTC Pabianice

Forty Piątnica

:

13.06.2021   Uzupełnij dane

Zły Warszawa

Królewscy Płock

:

13.06.2021   Uzupełnij dane

Dargfil Tomaszów Mazowiecki

Zamłynie Radom

:

13.06.2021   Uzupełnij dane

Astoria Szczerców

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości