III liga kobiet, gr. lubuska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 29.08.2020
Ślęza Wrocław
Unia Opole
29.08.2020  
Warta Gorzów Wielkopolski
KKS Zabrze
29.08.2020  
Karolina Karaczyn, Kamila Szafrańska, Anna Okulewicz, Honorta Humeniuk
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Jaskółki Chorzów
29.08.2020  
Oliwia Pietroczuk x2, Justyna Wit, Martyna Zielińska, Milena Urbaniak
Polonia Świdnica
Promień Żary
29.08.2020  
Kamila Kosior x2 - Patrycja Gancarz x3, Katarzyna Nowicka x2
Polonia Prószków
Plon Błotnica Strzelecka
29.08.2020  
Karolina Kroker - Natalia Sypniewska, Magdalena Truszczak, Marlena Jaszyk; na boisku 1:3 dla Plonu, zwerfikowany jako walkower na korzyść Plonu
Czarni II Sosnowiec
Stilon Gorzów Wielkopolski
29.08.2020  
samobójcza
2. kolejka 06.09.2020
Unia Opole
Stilon Gorzów Wielkopolski
06.09.2020  
Paulina Michalska
Plon Błotnica Strzelecka
Czarni II Sosnowiec
06.09.2020  
Magdalena Truszczak, Natalia Sypniewska - Emilia Sułkowska, Dominika Misztal
Promień Żary
Polonia Prószków
06.09.2020  
Patrycja Gancarz x2 - Barbara Nowak
Jaskółki Chorzów
Polonia Świdnica
06.09.2020  
Joanna Kęsoń, Paulina Jarosz, Sylwia Ryszawy - Kamila Kosior x3, Julia Migacz, Julia Morąg, Liwia Serafin
KKS Zabrze
MUKS Kostrzyn n/Odrą
06.09.2020  
Wioletta Smorońska, Żaneta Schunke, samobójcza
Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski
06.09.2020  
Paulina Szkopińska, Nikola Żurawska, Patrycja Piotrowska, Kinga Podkowa - Anna Okulewicz x3, Paulina Brzozowska, Karolina Karczyn
3. kolejka 13.09.2020
Warta Gorzów Wielkopolski
Unia Opole
13.09.2020  
Paulina Brzozowska x2, Anna Okulewicz, Marta Kamińska
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Ślęza Wrocław
13.09.2020  
Polonia Świdnica
KKS Zabrze
13.09.2020  
Julia Migacz, Monika Garbacz - Angelika Czmok x3
Czarni II Sosnowiec
Promień Żary
13.09.2020  
Daria Długokęcka x2, Alicja Stolarczyk, Nikola Piechota, Daria Lisowska, Kamila Fuchs
Stilon Gorzów Wielkopolski
Plon Błotnica Strzelecka
13.09.2020  
Justyna Janiszewska, Julia Sokołowska, Paulina Sanocka
Polonia Prószków
Jaskółki Chorzów
22.11.2020  
Natalia Zacharz x3, Karolina Kroker x2 - Paulina Załęcka
4. kolejka 20.09.2020
Unia Opole
Plon Błotnica Strzelecka
20.09.2020  
Anastazja Nowaczek - Izabela Frąckowiak, Magdalena Truszczak, samobójcza
Promień Żary
Stilon Gorzów Wielkopolski
20.09.2020  
Beata Walczyk - Anna Rudkiewicz
Jaskółki Chorzów
Czarni II Sosnowiec
20.09.2020  
Klaudia Tobiczyk x2, Dominika Misztal x2, Daria Długokęcka x2, Kamila Fuchs, Emilia Sułkowska
KKS Zabrze
Polonia Prószków
20.09.2020  
Angelika Czmok x3, Wioletta Smorońska x2, Barbara Iwańska
Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica
20.09.2020  
Warta Gorzów Wielkopolski
MUKS Kostrzyn n/Odrą
20.09.2020  
Karolina Karaczyn x3, Paulina Brzozowska x2, Anna Okulewicz x2, Marta Kamińska, Nikola Czerniak
5. kolejka 27.09.2020
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Unia Opole
27.09.2020  
Karolina Sobotkiewicz, Nicola Konefał, Vanessa Rus, Anastazja Nowaczek
Polonia Świdnica
Warta Gorzów Wielkopolski
27.09.2020  
Julia Migacz, Monika Garbacz - Anna Okulewicz x2, Kamila Szafrańska
Polonia Prószków
Ślęza Wrocław
27.09.2020  
Nikola Żurawska x2, Patrycja Piotrowska, Sandra Słota, Aleksandra Gruchała
Czarni II Sosnowiec
KKS Zabrze
27.09.2020  
Klaudia Tobiczyk x3, Alicja Stolarczyk - Katarzyna Ciepła, Angelika Czmok
Stilon Gorzów Wielkopolski
Jaskółki Chorzów
27.09.2020  
/walkower
Plon Błotnica Strzelecka
Promień Żary
27.09.2020  
Magdalena Nagoda - Patrycja Gancarz, Patrycja Kamińska, Patrycja Ziemba
6. kolejka 04.10.2020
Unia Opole
Promień Żary
04.10.2020  
Nicola Konefał, Pamela Drożdż
Jaskółki Chorzów
Plon Błotnica Strzelecka
04.10.2020  
Weronika Bystrzowska - Magdalena Truszczak x4, Natalia Sypniewska x2, Izabela Frąckowsiak, Magdalena Nagoda, Joanna Szwec
KKS Zabrze
Stilon Gorzów Wielkopolski
04.10.2020  
Julia Sokołowska, Justyna Janiszewska
Ślęza Wrocław
Czarni II Sosnowiec
04.10.2020  
Julia Kwocz, Nikola Żurawska, Patrycja Piotrowska - Dominika Misztal x2, Alicja Stolarczyk, Lidia Grzonka, Gabriela Kuczyńska
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Prószków
04.10.2020  
Anna Okulewicz x4, Kamila Szafrańska x2, Paulina Brzozowska x2, Karolina Karaczyn x2 - Karolina Kroker, Natalia Zacharz
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Polonia Świdnica
04.10.2020  
Kamila Kosior x2, Julia Migacz x2
7. kolejka 10.10.2020
Polonia Świdnica
Unia Opole
10.10.2020  
Julia Migacz, Monika Garbacz - Patrycja Górnik x2
Polonia Prószków
MUKS Kostrzyn n/Odrą
10.10.2020  
Janina Ficek - Weronika Wierzbicka, Kornelia Piątek, Kamila Białomazur
Czarni II Sosnowiec
Warta Gorzów Wielkopolski
10.10.2020  
Paulina Zawiślak x2, Daria Długokęcka x2, Dominika Misztal; na boisko 5:0 dla Czarnych, zwerfikowany jako walkower na korzyść Warty
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław
10.10.2020  
Wiktoria Czarnik, Natalia Jędrzejewska - Paulina Szopińska x2, Kinga Podkowa
Plon Błotnica Strzelecka
KKS Zabrze
10.10.2020  
Wioletta Dziółko
Promień Żary
Jaskółki Chorzów
10.10.2020  
/walkower
8. kolejka 17.10.2020
Unia Opole
Jaskółki Chorzów
17.10.2020  
Nicola Konefał, Anastazja Nowaczek, Karolina Larska, Wiktoria Stącel - Karolina Jantczak
KKS Zabrze
Promień Żary
17.10.2020  
Wioleta Smorońska, Barbara Iwańska - Patrycja Ziemba, Iga Gajewska
Ślęza Wrocław
Plon Błotnica Strzelecka
17.10.2020  
Aleksandra Kucharska - Marlena Jaszyk
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Czarni II Sosnowiec
17.10.2020  
Emilia Sułkowska x2, Gabriela Kuczyńska, Daria Długokęcka, Klaudia Tobiczyk, Weronika Kamala
Warta Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski
14.11.2020  
Kamila Szafrańska - Justyna Janiszewska
Polonia Świdnica
Polonia Prószków
15.11.2020  
Kamila Kosior x2, Paulina Miśkiewicz - Janina Ficek
9. kolejka 25.10.2020
Polonia Prószków
Unia Opole
25.10.2020  
Barbara Nowak, Natalia Zacharz - Karolina Sobotkiewicz, Klaudia Gogolok
Czarni II Sosnowiec
Polonia Świdnica
25.10.2020  
Paulina Czechowska, Klaudia Tobiczyk, Daria Długokęcka, Dominika Misztal, Gabriela Kuczyńska
Stilon Gorzów Wielkopolski
MUKS Kostrzyn n/Odrą
25.10.2020  
Adrianna Szlendak x3, Paula Michalska x2, Weronika Górka
Plon Błotnica Strzelecka
Warta Gorzów Wielkopolski
25.10.2020  
Anna Sopała - Kamila Szafrańska x2, Marta Kamińska, Anna Okulewicz, Paulina Brzozowska
Promień Żary
Ślęza Wrocław
25.10.2020  
Julia Kwocz, Kinga Podkowa, Patrycja Piotrowska, Paulina Szopińska
Jaskółki Chorzów
KKS Zabrze
25.10.2020  
Laura Englisz, Wioletta Dziółko, Adrianna Urynowicz
10. kolejka 31.10.2020
Ślęza Wrocław
Jaskółki Chorzów
31.10.2020  
Kinga Podkowa x3, Nikola Żurawska x2, Joanna Mielniczuk, Agnieszka Stępień, Aleksandra Ojdana, Aleksandra Kaczor
Warta Gorzów Wielkopolski
Promień Żary
31.10.2020  
Kamila Szafrańska, Paulina Brzozowska - Katarzyna Nowicka, Anna Dobek
Polonia Świdnica
Stilon Gorzów Wielkopolski
31.10.2020  
Julia Migacz x2 - Natalia Poznańska, Weronika Górka
Polonia Prószków
Czarni II Sosnowiec
31.10.2020  
Dominika Misztal x2, Gabriela Kuczyńska, Emilia Sułkowska, Kamila Fuchs, Daria Długokęcka
Unia Opole
KKS Zabrze
01.11.2020  
Anastazja Nowaczek, Aleksandra Gatek, Agata Brzozowska, Oliwia Baron - Wioletta Dziółko x2
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Plon Błotnica Strzelecka
14.11.2020  
Marlena Jaszczyk
11. kolejka 08.11.2020
Czarni II Sosnowiec
Unia Opole
08.11.2020  
Klaudia Tobiczyk x2, Dominika Misztal x2, Paulina Czechowska, Gabriela Kuczyńska - Anastazja Nowaczek
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Prószków
08.11.2020  
/walkower
Plon Błotnica Strzelecka
Polonia Świdnica
08.11.2020  
Magdalena Truszczak x3, Natalia Sypniewska, Anna Michna - Amelia Patyk
Promień Żary
MUKS Kostrzyn n/Odrą
08.11.2020  
Katarzyna Nowicka x2, Patrycja Ziemba x2, Patrycja Gancarz, Beata Walczyk
Jaskółki Chorzów
Warta Gorzów Wielkopolski
08.11.2020  
Weronika Bystrzowska - Karolina Karaczyn x2, Anna Okulewicz, Kamila Szafrańska, Marta Kamińska, Paulina Brzozowska
KKS Zabrze
Ślęza Wrocław
08.11.2020  
Wioletta Smorońska - Kinga Podkowa, Wiktoria Tyza, Joanna Mielniczuk, Katarzyna Styczyrz
12. kolejka 29.05.2021
Unia Opole
Ślęza Wrocław
29.05.2021  
KKS Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski
29.05.2021  
Jaskółki Chorzów
MUKS Kostrzyn n/Odrą
29.05.2021  
Promień Żary
Polonia Świdnica
29.05.2021  
Plon Błotnica Strzelecka
Polonia Prószków
29.05.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Czarni II Sosnowiec
17.06.2021  
13. kolejka 02.06.2021
MUKS Kostrzyn n/Odrą
KKS Zabrze
22.05.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Unia Opole
02.06.2021  
Czarni II Sosnowiec
Plon Błotnica Strzelecka
02.06.2021  
Polonia Prószków
Promień Żary
02.06.2021  
Polonia Świdnica
Jaskółki Chorzów
02.06.2021  
Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław
02.06.2021  
14. kolejka 06.06.2021
Unia Opole
Warta Gorzów Wielkopolski
06.06.2021  
Ślęza Wrocław
MUKS Kostrzyn n/Odrą
06.06.2021  
KKS Zabrze
Polonia Świdnica
06.06.2021  
Promień Żary
Czarni II Sosnowiec
06.06.2021  
Plon Błotnica Strzelecka
Stilon Gorzów Wielkopolski
06.06.2021  
Jaskółki Chorzów
Polonia Prószków
06.06.2021  
15. kolejka 12.06.2021
Plon Błotnica Strzelecka
Unia Opole
12.06.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary
12.06.2021  
Czarni II Sosnowiec
Jaskółki Chorzów
12.06.2021  
Polonia Prószków
KKS Zabrze
12.06.2021  
Polonia Świdnica
Ślęza Wrocław
12.06.2021  
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Warta Gorzów Wielkopolski
12.06.2021  
16. kolejka 25.04.2021
Unia Opole
MUKS Kostrzyn n/Odrą
25.04.2021  
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Świdnica
25.04.2021  
Ślęza Wrocław
Polonia Prószków
25.04.2021  
KKS Zabrze
Czarni II Sosnowiec
25.04.2021  
Jaskółki Chorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski
25.04.2021  
Promień Żary
Plon Błotnica Strzelecka
25.04.2021  
17. kolejka 01.05.2021
Promień Żary
Unia Opole
01.05.2021  
Plon Błotnica Strzelecka
Jaskółki Chorzów
01.05.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
KKS Zabrze
01.05.2021  
Czarni II Sosnowiec
Ślęza Wrocław
01.05.2021  
Polonia Prószków
Warta Gorzów Wielkopolski
01.05.2021  
Polonia Świdnica
MUKS Kostrzyn n/Odrą
01.05.2021  
18. kolejka 09.05.2021
Unia Opole
Polonia Świdnica
09.05.2021  
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Polonia Prószków
09.05.2021  
Warta Gorzów Wielkopolski
Czarni II Sosnowiec
09.05.2021  
Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
09.05.2021  
KKS Zabrze
Plon Błotnica Strzelecka
09.05.2021  
Jaskółki Chorzów
Promień Żary
09.05.2021  
19. kolejka 16.05.2021
Jaskółki Chorzów
Unia Opole
16.05.2021  
Promień Żary
KKS Zabrze
16.05.2021  
Plon Błotnica Strzelecka
Ślęza Wrocław
16.05.2021  
Czarni II Sosnowiec
MUKS Kostrzyn n/Odrą
16.05.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów Wielkopolski
16.05.2021  
Polonia Prószków
Polonia Świdnica
16.05.2021  
20. kolejka 23.05.2021
Unia Opole
Polonia Prószków
23.05.2021  
Polonia Świdnica
Czarni II Sosnowiec
23.05.2021  
Warta Gorzów Wielkopolski
Plon Błotnica Strzelecka
23.05.2021  
Ślęza Wrocław
Promień Żary
23.05.2021  
KKS Zabrze
Jaskółki Chorzów
23.05.2021  
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Stilon Gorzów Wielkopolski
27.05.2021  
21. kolejka 20.06.2021
Jaskółki Chorzów
Ślęza Wrocław
20.06.2021  
Promień Żary
Warta Gorzów Wielkopolski
20.06.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Świdnica
20.06.2021  
Czarni II Sosnowiec
Polonia Prószków
20.06.2021  
KKS Zabrze
Unia Opole
20.06.2021  
Plon Błotnica Strzelecka
MUKS Kostrzyn n/Odrą
20.06.2021  
22. kolejka 26.06.2021
Unia Opole
Czarni II Sosnowiec
26.06.2021  
Polonia Prószków
Stilon Gorzów Wielkopolski
26.06.2021  
Polonia Świdnica
Plon Błotnica Strzelecka
26.06.2021  
MUKS Kostrzyn n/Odrą
Promień Żary
26.06.2021  
Warta Gorzów Wielkopolski
Jaskółki Chorzów
26.06.2021  
Ślęza Wrocław
KKS Zabrze
26.06.2021