III liga, gr. lubuska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 28.08.2021
Polonia Tychy
Czarni II Sosnowiec
28.08.2021  
ULKS Bogdańczowice
Promień Żary
28.08.2021  
Mitech Żywiec
Polonia Świdnica
28.08.2021  
na boisku 9:2, zwerfikowany jako walkower 9:0
Unia Opole
Stilon Gorzów Wielkopolski
28.08.2021  
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
14.11.2021  
KKS Zabrze pauzuje.
2. kolejka 04.09.2021
Czarni II Sosnowiec
Stilon Gorzów Wielkopolski
04.09.2021  
Ślęza Wrocław
KKS Zabrze
04.09.2021  
Polonia Świdnica
Chrobry Głogów
04.09.2021  
Promień Żary
Mitech Żywiec
04.09.2021  
ULKS Bogdańczowice
Polonia Tychy
04.09.2021  
Unia Opole pauzuje.
3. kolejka 11.09.2021
ULKS Bogdańczowice
Czarni II Sosnowiec
11.09.2021  
Mitech Żywiec
Polonia Tychy
11.09.2021  
Chrobry Głogów
Promień Żary
11.09.2021  
KKS Zabrze
Polonia Świdnica
11.09.2021  
Unia Opole
Ślęza Wrocław
11.09.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski pauzuje.
4. kolejka 18.09.2021
Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
18.09.2021  
Polonia Świdnica
Unia Opole
18.09.2021  
Promień Żary
KKS Zabrze
18.09.2021  
Chrobry Głogów
Polonia Tychy
18.09.2021  
ULKS Bogdańczowice
Mitech Żywiec
18.09.2021  
Czarni II Sosnowiec pauzuje.
5. kolejka 25.09.2021
Mitech Żywiec
Czarni II Sosnowiec
25.09.2021  
Chrobry Głogów
ULKS Bogdańczowice
25.09.2021  
KKS Zabrze
Polonia Tychy
25.09.2021  
Unia Opole
Promień Żary
25.09.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Świdnica
25.09.2021  
Ślęza Wrocław pauzuje.
6. kolejka 02.10.2021
Czarni II Sosnowiec
Ślęza Wrocław
02.10.2021  
Promień Żary
Stilon Gorzów Wielkopolski
02.10.2021  
Polonia Tychy
Unia Opole
02.10.2021  
ULKS Bogdańczowice
KKS Zabrze
02.10.2021  
Mitech Żywiec
Chrobry Głogów
02.10.2021  
Polonia Świdnica pauzuje.
7. kolejka 10.10.2021
Chrobry Głogów
Czarni II Sosnowiec
10.10.2021  
KKS Zabrze
Mitech Żywiec
10.10.2021  
Unia Opole
ULKS Bogdańczowice
10.10.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Tychy
10.10.2021  
Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica
10.10.2021  
Promień Żary pauzuje.
8. kolejka 16.10.2021
Czarni II Sosnowiec
Polonia Świdnica
16.10.2021  
Promień Żary
Ślęza Wrocław
16.10.2021  
ULKS Bogdańczowice
Stilon Gorzów Wielkopolski
16.10.2021  
Mitech Żywiec
Unia Opole
16.10.2021  
Chrobry Głogów
KKS Zabrze
16.10.2021  
Polonia Tychy pauzuje.
9. kolejka 23.10.2021
KKS Zabrze
Czarni II Sosnowiec
23.10.2021  
Unia Opole
Chrobry Głogów
23.10.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Mitech Żywiec
23.10.2021  
Ślęza Wrocław
Polonia Tychy
23.10.2021  
Polonia Świdnica
Promień Żary
23.10.2021  
ULKS Bogdańczowice pauzuje.
10. kolejka 30.10.2021
Czarni II Sosnowiec
Promień Żary
30.10.2021  
Polonia Tychy
Polonia Świdnica
30.10.2021  
ULKS Bogdańczowice
Ślęza Wrocław
30.10.2021  
Chrobry Głogów
Stilon Gorzów Wielkopolski
30.10.2021  
KKS Zabrze
Unia Opole
30.10.2021  
Mitech Żywiec pauzuje.
11. kolejka 06.11.2021
Unia Opole
Czarni II Sosnowiec
06.11.2021  
Stilon Gorzów Wielkopolski
KKS Zabrze
06.11.2021  
Ślęza Wrocław
Mitech Żywiec
06.11.2021  
Polonia Świdnica
ULKS Bogdańczowice
06.11.2021  
Promień Żary
Polonia Tychy
06.11.2021  
Chrobry Głogów pauzuje.
12. kolejka 02.04.2022
Czarni II Sosnowiec
Polonia Tychy
02.04.2022  
Promień Żary
ULKS Bogdańczowice
02.04.2022  
Polonia Świdnica
Mitech Żywiec
02.04.2022  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Unia Opole
02.04.2022  
Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów
02.04.2022  
KKS Zabrze pauzuje.
13. kolejka 10.04.2022
Stilon Gorzów Wielkopolski
Czarni II Sosnowiec
10.04.2022  
KKS Zabrze
Ślęza Wrocław
10.04.2022  
Chrobry Głogów
Polonia Świdnica
10.04.2022  
Mitech Żywiec
Promień Żary
10.04.2022  
Polonia Tychy
ULKS Bogdańczowice
10.04.2022  
Unia Opole pauzuje.
14. kolejka 23.04.2022
Czarni II Sosnowiec
ULKS Bogdańczowice
23.04.2022  
Polonia Tychy
Mitech Żywiec
23.04.2022  
Promień Żary
Chrobry Głogów
23.04.2022  
Polonia Świdnica
KKS Zabrze
23.04.2022  
Ślęza Wrocław
Unia Opole
23.04.2022  
Stilon Gorzów Wielkopolski pauzuje.
15. kolejka 01.05.2022
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław
01.05.2022  
Unia Opole
Polonia Świdnica
01.05.2022  
KKS Zabrze
Promień Żary
01.05.2022  
Polonia Tychy
Chrobry Głogów
01.05.2022  
Mitech Żywiec
ULKS Bogdańczowice
01.05.2022  
Czarni II Sosnowiec pauzuje.
16. kolejka 07.05.2022
Czarni II Sosnowiec
Mitech Żywiec
07.05.2022  
ULKS Bogdańczowice
Chrobry Głogów
07.05.2022  
Polonia Tychy
KKS Zabrze
07.05.2022  
Promień Żary
Unia Opole
07.05.2022  
Polonia Świdnica
Stilon Gorzów Wielkopolski
07.05.2022  
Ślęza Wrocław pauzuje.
17. kolejka 14.05.2022
Ślęza Wrocław
Czarni II Sosnowiec
14.05.2022  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary
14.05.2022  
Unia Opole
Polonia Tychy
14.05.2022  
Chrobry Głogów
Mitech Żywiec
14.05.2022  
KKS Zabrze
ULKS Bogdańczowice
05.06.2022  
Polonia Świdnica pauzuje.
18. kolejka 22.05.2022
Czarni II Sosnowiec
Chrobry Głogów
22.05.2022  
Mitech Żywiec
KKS Zabrze
22.05.2022  
ULKS Bogdańczowice
Unia Opole
22.05.2022  
Polonia Tychy
Stilon Gorzów Wielkopolski
22.05.2022  
Polonia Świdnica
Ślęza Wrocław
22.05.2022  
Promień Żary pauzuje.
19. kolejka 28.05.2022
Unia Opole
Mitech Żywiec
10.04.2022  
Polonia Świdnica
Czarni II Sosnowiec
28.05.2022  
Ślęza Wrocław
Promień Żary
28.05.2022  
Stilon Gorzów Wielkopolski
ULKS Bogdańczowice
28.05.2022  
KKS Zabrze
Chrobry Głogów
28.05.2022  
Polonia Tychy pauzuje.
20. kolejka 04.06.2022
Czarni II Sosnowiec
KKS Zabrze
04.06.2022  
Chrobry Głogów
Unia Opole
04.06.2022  
Mitech Żywiec
Stilon Gorzów Wielkopolski
04.06.2022  
Polonia Tychy
Ślęza Wrocław
04.06.2022  
Promień Żary
Polonia Świdnica
04.06.2022  
ULKS Bogdańczowice pauzuje.
21. kolejka 12.06.2022
Promień Żary
Czarni II Sosnowiec
12.06.2022  
Polonia Świdnica
Polonia Tychy
12.06.2022  
Ślęza Wrocław
ULKS Bogdańczowice
12.06.2022  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Chrobry Głogów
12.06.2022  
Unia Opole
KKS Zabrze
12.06.2022  
Mitech Żywiec pauzuje.
22. kolejka 19.06.2022
Czarni II Sosnowiec
Unia Opole
19.06.2022  
KKS Zabrze
Stilon Gorzów Wielkopolski
19.06.2022  
Mitech Żywiec
Ślęza Wrocław
19.06.2022  
ULKS Bogdańczowice
Polonia Świdnica
19.06.2022  
Polonia Tychy
Promień Żary
19.06.2022  
Chrobry Głogów pauzuje.
18. kolejka 22.05.2022

Czarni II Sosnowiec

6:0

22.05.2022   Uzupełnij dane

Chrobry Głogów

Mitech Żywiec

1:2

22.05.2022   Uzupełnij dane

KKS Zabrze

ULKS Bogdańczowice

1:7

22.05.2022   Uzupełnij dane

Unia Opole

Polonia Tychy

Stilon Gorzów Wielkopolski

Polonia Świdnica

0:5

22.05.2022   Uzupełnij dane

Ślęza Wrocław

Promień Żary pauzuje.
19. kolejka 28.05.2022

Unia Opole

5:3

10.04.2022   Uzupełnij dane

Mitech Żywiec

Polonia Świdnica

:

28.05.2022   Uzupełnij dane

Czarni II Sosnowiec

Ślęza Wrocław

Promień Żary

Stilon Gorzów Wielkopolski

:

28.05.2022   Uzupełnij dane

ULKS Bogdańczowice

KKS Zabrze

:

28.05.2022   Uzupełnij dane

Chrobry Głogów

Polonia Tychy pauzuje.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości