III liga kobiet, gr. wielkopolska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 29.08.2020
LFA Szczecin
Lechia Gdańsk
29.08.2020  
Natalia Zaniewska, Angelika Hejnowska, Patrycja Trzcińska, Alicja Peitler, Katarzyna Tarnowska
Juna-Trans Stare Oborzyska
Victoria Niemcz
29.08.2020  
Karolina Wlekła x6, Dobrusia Skorupska x2, Nikola Kortus x2, Wiktoria Matyja, Natalia Zembroń, Joanna Ostant, Zofia Skrzypek
KA 4 resPect Krobia
Energetyk Gryfino
29.08.2020  
Łucja Teofilewska x6, Klaudia Szymczak x3, Klaudia Grońska x3, Katarzyna Nowak x2, Izabela Chuda, Weronika Roszkowiak, Agnieszka Rezler
Lew Lębork
Błękitni Stargard
29.08.2020  
Julka Grubba - Natalia Gugała x2, Patrycja Szymańska, Alicja Palak
Victoria SP2 Sianów
Marcus Gdynia
21.11.2020  
Spójnia Białe Błota
GOSRiT Luzino
21.11.2020  
Julia Bargańska x4, Julia Hebel, Karolina Drewa, MIlena Fajter
2. kolejka 05.09.2020
GOSRiT Luzino
Błękitni Stargard
05.09.2020  
Julia Fajter, Julia Hebel, Oliwia Werra - Natalia Gugała x2
Marcus Gdynia
KA 4 resPect Krobia
05.09.2020  
Anna Domzalska, Milena Kowalska - Klaudia Szymczak
Victoria Niemcz
Victoria SP2 Sianów
05.09.2020  
Angelika Klarczyk, Paulina Sadowska - Malwina Grzelak x2, Marta Fil
Lechia Gdańsk
Juna-Trans Stare Oborzyska
05.09.2020  
Weronika Szmatuła - Dobrusia Skorupska, Wiktoria Matyja, Dominika Krzyżańska
Spójnia Białe Błota
LFA Szczecin
05.09.2020  
Karolina Bietracka, Marcelina Gulc - Patrycja Trzcińska x2, Magdalena Szwed-Kaszycka, Katarzyna Piotrowska, Natalia Zaniewska, Angelika Hejnowska
Energetyk Gryfino
Lew Lębork
21.11.2020  
? - ?
3. kolejka 12.09.2020
LFA Szczecin
GOSRiT Luzino
12.09.2020  
/walkower
Juna-Trans Stare Oborzyska
Spójnia Białe Błota
12.09.2020  
Dobrusia Skorupska x4, Karolina Wlekła x2, Natalia Zembroń x2, Nikola Kortus - Maja Warchlewska
Victoria SP2 Sianów
Lechia Gdańsk
12.09.2020  
Zuzanna Łachinowicz, Ewelina Kulla, Weronika Szmatuła, Wiktoria Głodowska, Zuzanna Kwaśnik, Monika Formella, samobójcza
KA 4 resPect Krobia
Victoria Niemcz
12.09.2020  
Katarzyna Nowak x2, Wiktoria Podworska x2, Klaudia Grońska, Klaudia Szymczak, Agnieszka Rezler, Anna Dworniczak, Łucja Teofilska, samobójcza
Lew Lębork
Marcus Gdynia
12.09.2020  
Anna Domżalska x3, Klaudia Kamińska x2, Martyna Wróbel
Błękitni Stargard
Energetyk Gryfino
12.09.2020  
Natalia Gugała x3, Patrycja Szymańska
4. kolejka 19.09.2020
LFA Szczecin
Juna-Trans Stare Oborzyska
19.09.2020  
Magdalena Szwed-Kaszyca - Karolina Wlekła x2, Dobrosława Skorupska
GOSRiT Luzino
Energetyk Gryfino
19.09.2020  
Oliwia Falk x2, Patrycja Beyrowska x2, Magda Lińska, Julia Hebel
Victoria Niemcz
Lew Lębork
19.09.2020  
Julia Krupińska x2, Paulina Sadowska, Klaudia Lasota - Agnieszka Zielińska x3, Julia Trepczyk
Spójnia Białe Błota
Victoria SP2 Sianów
19.09.2020  
Maja Warchlewska x3, Eliza Bryś, Marcelina Gulc, samobójcza x2 - Marta Fil
Marcus Gdynia
Błękitni Stargard
19.09.2020  
Martyna Wróbel x3, Marta Kobiela, Olha Kozhevnikova
Lechia Gdańsk
KA 4 resPect Krobia
19.09.2020  
Weronika Szmatuła - Amanda Pietrzak, Katarzyna Nowak
5. kolejka 26.09.2020
Juna-Trans Stare Oborzyska
GOSRiT Luzino
26.09.2020  
Laura Czudzińska, Natalia Zembroń, samobójcza
Victoria SP2 Sianów
LFA Szczecin
26.09.2020  
Katarzyna Piotrowska x2, Natalia Zaniewska, Patrycja Trzcińska
KA 4 resPect Krobia
Spójnia Białe Błota
26.09.2020  
Agnieszka Rezler x2, samobójcza
Lew Lębork
Lechia Gdańsk
26.09.2020  
Weronika Lejk - Zuzanna Łachinowicz x3, Wiktoria Głodowska
Błękitni Stargard
Victoria Niemcz
26.09.2020  
Katarzyna Motas x2, Natalia Gugała, samobójcza - Klaudia Leśniewska
Energetyk Gryfino
Marcus Gdynia
26.09.2020  
Anna Domżalska x10, Angelika Bużan x3, Marta Kobiela x3, Olha Kozhevnikova x2, Martyna Wróbel x2
6. kolejka 03.10.2020
GOSRiT Luzino
Marcus Gdynia
03.10.2020  
Karolina Drewa, Julia Hebel - Angelika Bużan x2, Anna Domżalska x2, Klaudia Kamińska, Anastazja Krampa
Victoria Niemcz
Energetyk Gryfino
03.10.2020  
Klaudia Leśniewska x4, Natalia Zyś x2, Paulina Sadowska x2
Lechia Gdańsk
Błękitni Stargard
03.10.2020  
Zuzanna Łachinowicz x3, Lidia Zakrzewska, Krystyna Lewna, Monika Formella - Katarzyna Motas, Paulina Krzanowska
Spójnia Białe Błota
Lew Lębork
03.10.2020  
Karolina Bietracka x2, Maja Warchlewska - Paulina Mielewczyk x2, Weronika Lejk, Agnieszka Zielińska
LFA Szczecin
KA 4 resPect Krobia
03.10.2020  
Magdalena Szwed-Kaszycka - Łucja Teofilewska x3
Juna-Trans Stare Oborzyska
Victoria SP2 Sianów
03.10.2020  
Zofia Ruta x3, WIktoria Matyja, Karolina Wlekła
7. kolejka 10.10.2020
Victoria SP2 Sianów
GOSRiT Luzino
10.10.2020  
Malwina Grzelak x4 - Karolina Drewa
KA 4 resPect Krobia
Juna-Trans Stare Oborzyska
10.10.2020  
Agnieszka Rezler x2, Klaudia Szymczak, samobójcza
Lew Lębork
LFA Szczecin
10.10.2020  
Weronika Lejk - Patrycja Trzcińska x3, Katarzyna Piotrowska, Angelika Hejnowska, Magdalena Szwed-Kaszycka
Błękitni Stargard
Spójnia Białe Błota
10.10.2020  
Natalia Gugała x2, Alicja Palak, Aneta Krus, Katarzyna Motas - Karolina Chruściel x2, Maja Warchlewska
Energetyk Gryfino
Lechia Gdańsk
10.10.2020  
Lidia Zakrzewska x2, Monika Formella x2, Zuzanna Łachinowicz x2, Krystyna Lewna
Marcus Gdynia
Victoria Niemcz
10.10.2020  
Anna Domżalska, Angelika Bużan x2, Anastazja Krampa x2, Laura Krupienko x2, Marta Kobiela, Klaudia Kamińska, Olha Kozhevnikova - Klaudia Lasota
8. kolejka 17.10.2020
GOSRiT Luzino
Victoria Niemcz
17.10.2020  
Patrycja Beyrowska, Karolina Drewa - Angelika Klarczyk, Julia Krupińska, Joanna Pączek, Rozalia Wilczyńska
Lechia Gdańsk
Marcus Gdynia
17.10.2020  
Zuzanna Łachinowicz - Klaudia Kamińska
LFA Szczecin
Błękitni Stargard
17.10.2020  
Katarzyna Jasińska, Martyna Iwanek, Katarzyna Tarnowska, Angelika Hejnowska - Natalia Gugała x2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Lew Lębork
17.10.2020  
Karolina Wlekła x2, Nikola Kortus x2, Wiktoria Szymankiewicz - Paulina Mielewczyk, Emilia Tokarz
Victoria SP2 Sianów
KA 4 resPect Krobia
17.10.2020  
Marta Fil - Klaudia Szymczak x2, Weronika Roszkowiak, Wiktoria Nowak
Spójnia Białe Błota
Energetyk Gryfino
11.11.2020  
9. kolejka 24.10.2020
Lew Lębork
Victoria SP2 Sianów
24.10.2020  
Emilia Tokarz, Natalia Jóskowska, Paulina Mielewczyk, Weronika Lejk - Malwina Grzelak x4, Wiktoria Studzińska, Marta Fil
Błękitni Stargard
Juna-Trans Stare Oborzyska
24.10.2020  
Karolina Wlekła x2, Laura Czudzińska, Klaudia Masztalerz, Nikola Kortus
Energetyk Gryfino
LFA Szczecin
24.10.2020  
Izabela Poczopko x2, Katarzyna Tarnowska x2, Angelika Hejnowska
Marcus Gdynia
Spójnia Białe Błota
24.10.2020  
Olha Kozhevnikova x4, Anna Domżalska x2, Anastazja Krampa x2, Klaudia Kamińska, Gabriela Kozłowska, Angelika Bużan
Victoria Niemcz
Lechia Gdańsk
31.10.2020  
Rozalia Wilczyńska - Zuzanna Łachinowicz x6, Katarzyna Sokołowska x2, Ewelina Kulla x2, Wiktoria Głodowska x2, Monika Formella
KA 4 resPect Krobia
GOSRiT Luzino
11.11.2020  
10. kolejka 07.11.2020
GOSRiT Luzino
Lechia Gdańsk
07.11.2020  
Zuzanna Łachinowicz x2, Ewelina Kulla, Weronika Szmatuła, Lidia Zakrzewska
Spójnia Białe Błota
Victoria Niemcz
07.11.2020  
Maja Warchlewska x3, Karolina Chruściel, Katrolina Bietracka - Natalia Zyś x2
LFA Szczecin
Marcus Gdynia
07.11.2020  
Angelika Bużan
KA 4 resPect Krobia
Lew Lębork
07.11.2020  
/walkower
Juna-Trans Stare Oborzyska
Energetyk Gryfino
28.11.2020  
Victoria SP2 Sianów
Błękitni Stargard
28.11.2020  
11. kolejka 14.11.2020
Lew Lębork
GOSRiT Luzino
14.11.2020  
Aleksandra Sobisz - Karolina Drewa x2, Julia Bargańska, Oliwia Falk
Energetyk Gryfino
Victoria SP2 Sianów
14.11.2020  
Klaudia Klimek - Malwina Grzelak x3, Wiktoria Robakowska x2, Klaudia Majerczak
Marcus Gdynia
Juna-Trans Stare Oborzyska
14.11.2020  
Anastazja Krampa x2, Anna Domżalska x2, Klaudia Kamińska, Marta Kobiela, Olha Kozhevnikova, Daria Potrykus - Karolina Wlekła, Laura Czudzińska
Victoria Niemcz
LFA Szczecin
14.11.2020  
Katarzyna Tarnowska x2, Patrycja Trzcińska x2, Katarzyna Jasińska
Lechia Gdańsk
Spójnia Białe Błota
14.11.2020  
Zuzanna Łachinowicz, Ewelina Kulla, Weronika Szmatuła, Katarzyna Sokołowska
Błękitni Stargard
KA 4 resPect Krobia
21.11.2020  
Klaudia Szymczak x2, Łucja Teofilewska x2, Katarzyna Nowak
11. kolejka 14.11.2020

Lew Lębork

1:4

14.11.2020   Uzupełnij dane

GOSRiT Luzino

Aleksandra Sobisz - Karolina Drewa x2, Julia Bargańska, Oliwia Falk

Energetyk Gryfino

1:6

14.11.2020   Uzupełnij dane

Victoria SP2 Sianów

Klaudia Klimek - Malwina Grzelak x3, Wiktoria Robakowska x2, Klaudia Majerczak

Marcus Gdynia

8:2

14.11.2020   Uzupełnij dane

Juna-Trans Stare Oborzyska

Anastazja Krampa x2, Anna Domżalska x2, Klaudia Kamińska, Marta Kobiela, Olha Kozhevnikova, Daria Potrykus - Karolina Wlekła, Laura Czudzińska

Victoria Niemcz

0:5

14.11.2020   Uzupełnij dane

LFA Szczecin

Katarzyna Tarnowska x2, Patrycja Trzcińska x2, Katarzyna Jasińska

Lechia Gdańsk

9:0

14.11.2020   Uzupełnij dane

Spójnia Białe Błota

Zuzanna Łachinowicz, Ewelina Kulla, Weronika Szmatuła, Katarzyna Sokołowska

Błękitni Stargard

0:5

21.11.2020   Uzupełnij dane

KA 4 resPect Krobia

Klaudia Szymczak x2, Łucja Teofilewska x2, Katarzyna Nowak
Brak zaplanowanych spotkań.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości